Misja specjalna

Wydawnictwo: Harlequin
Mission: Irresistible
powieść, namiętność, miłość
Dorota_1988

To mój szczęśliwy talizman - mówił Easton o Alicji, urodziwej, wybitnie inteligentnej agentce, którą przysłał mu szef, aby namówiła go do wzięcia udziału w bardzo niebezpiecznej misji. Easton i Alicja wcześniej nie znali się, choć od lat pracowali w tej samej supertajnej amerykańskiej agencji wywiadowczej SPEAR. Oboje byli niesłychanie lojalni wobec swego szefa, dlatego właśnie im zaufał i powierzył to trudne zadanie. Szybko okazało się, że stanowią znakomity tandem - nie tylko w pracy, ale i w życiu osobistym. Czy jednak ryzyko zawodowe, jakie oboje codziennie podejmują, pozwoli im stworzyć szczęśliwy związek?

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

po-prostu-czytaj | 2014-12-29
Przeczytana: listopad 2014

Nic szczególnego z tej powieści nie wyniesiesz, drogi czytelniku, ale jeżeli chcesz spędzić kilka godzin na przyjemności czytania, zbyt się nie wysilając to ta historia jak najbardziej jest dla Ciebie. Poznasz w niej dwóch boahterów, którzy sa bądź byli tajnymi agentami i do tego mocną historię poboczną, która bezpośrednio ma wpływ na losy wszytskich bohaterów, bo przecież żadna miłośc nie jest równie mocna jak ta rodzicielska.

Anna Baj | 2016-10-29
anka12091 | 2016-04-08