To Trust a Stranger
Lucy

Julia Carlson zaczyna podejrzewać, że jej mąż ma romans. Dla całego świata Sid Carlson jest bogatym biznesmenem i czarującym mężczyzną, ale ona doskonale wie, że to kłamca i oszust. Odwracając się od męża, który złamał jej serce, Julia szuka pociechy u tajemniczego nieznajomego. Nie wie, że jej życiu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

ejwa1960 | 2016-03-14
Przeczytana: 14 marca 2016

No nie wiem romans jak romans nic szczególnego ,nie trzeba czytać Greya tyle erotyki w tej książce,sensacji prawie wcale jako przerywnik można przeczytać.

Kasiag | 2015-12-27
Przeczytana: 22 grudnia 2015

Fantastyczne połączenie romansu i wątku sensacyjnego.
Bogata wyobraźnia autorki, która stawia bohaterów w sytuacjach często nietypowych, kierując akcją sprawnie i z polotem, jest jednym z największych atutów tej książki. Dodatkowym jest błyskotliwe poczucie humoru, które objawia się co chwila, dzięki czemu całość nabiera swoistej lekkości.
Jeśli jeszcze dodam, że w tej zwariowanej historii, występuje przeurocza pudliczka Josephine, która okrasza większość scen, niczym przysłowiowa wisienka na torcie, to myślę, że to wystarczy, aby zachęcić do sięgnięcia po tę książkę :)

Marta Bilewicz | 2012-02-19
Przeczytana: 18 lutego 2012

Po ostatnich "nowszych" pozycjach Karen Robards wreszcie trafiłam na powieść w jej starszym stylu, czyli od samego początku akcja, sekrety, ognisty romans i napięcie (wreszcie niespłycone na ostatnich stronach). Książka od samego początku trzyma w napięciu i do samego końca jest ciekawa, pojawia się tu humor, pojawia się nawet słodka suczka pudliczka, która ubarwia swoją drobną, 3,5-kilogramową psią osóbką każdą stronę, na której występuje. W książce nie ma zbędnego tekstu, zbędnych rozmyślań i choć główna bohaterka - jak na moje oko - zbyt często wychodzi z domu w samej piżamie, to z pewnością jeszcze do powieści wrócę. Świetna na jeden lub dwa wieczory, na oderwanie się od problemów i odstresowanie.

Beata | 2015-08-30

Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Ale nie jest to jakaś rewelacja. W gruncie rzeczy jest to romans z dreszczykiem emocji.

Arle Ta | 2016-09-08
Katheerine | 2016-07-19