Lubimyczytać.pl to:

sekret swiata
poradniki
typ
papier
8.27 (11 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Największy sekret świata to przewodnik po starych pergaminach, których treść Og Mandino przedstawił w książce "Największy kupiec świata". To konfrontacja odwiecznej mądrości z rzeczywistością dwudziestego wieku. Największy sekret świata zawiera niezwykły notatnik. Dziennik sukcesów, który pozwoli Ci - podobnie jak milionom ludzi na całym świecie - osiągnąć zdrowie, wewnętrzny spokój, szczęście i powodzenie we wszystkich dziedzinach życia. Jeśli tylko zastosujesz w praktyce wskazówki Autora, Twoje życie stanie się bogate, pełne i radosne. Książka ta pobudza umysł, inspiruje Czytelnika do działania zachęca do samodoskonalenia i kształtowania własnej drogi rozwoju. Pozwoli Ci wnieść do Twojego życia nową, dynamiczną siłę dobra.To właśnie droga do sukcesu!

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Besia | 2013-10-21
Przeczytana: 30 stycznia 2013

Bardzo dużo cennych refleksji i pozytywnych afirmacji. Myślę, że ta książka nigdy nie straci na aktualności.
Główne afirmacje zawarte w książce:

Powitam ten dzień z miłością w sercu.
Wytrwam, aż osiągnę sukces.
Jestem największym cudem natury.
Przeżyję ten dzień, jakby to był ostatni dzień życia.
Dziś będę Panem swoich emocji.
Będę śmiał się ze świata
Dziś zwiększę swoją wartość o sto procent.
Zacznę działać natychmiast.

76. rocznica
  • Jerzy Stuhr
    67. rocznica
    urodzin
    Aktorstwo to nic innego jak umiejętność zapamiętywania w sobie pewnych stanów nerwowych i odtwarzania ich na zawołanie.
  • Ryszard Henryk Kordek
    93. rocznica
  • Alexandra Adornetto
    22. rocznica
    urodzin
    Niektórzy mówią, że i tak nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy - to miłość wybiera nas. Zdarza się i tak, że oddajemy serce komuś, kto jest zupełnym zaprzeczeniem tego, czego - jak nam się wydawało - szukaliśmy w drugim człowieku.
  • Jesper Juul
    66. rocznica
    urodzin
    Pochwała nie buduje u dziecka poczucia własnej wartości. Jeśli rodzice i otoczenie zachowują się tak, jakbyś był mistrzem świata we wszystkim, to kiedy znajdziesz się w prawdziwym świecie możesz doznać szoku. Bo tam przecież znajduje się mnóstwo innych mistrzów świata. Nagle otacza cię tłum ludzi, którzy w swoich rodzinach byli numerem jeden. Rodzice, którzy w ten sposób hodują dzieci, oddają im niedźwiedzią przysługę, bo one później nie potrafią zaakceptować, że życie może sprawiać ból, że człowiek może być rozczarowany i zły. Są jak pianiści, którzy w fortepianie akceptują tylko białe klawisze. To straszna sytuacja, która czyni z dzieci uczuciowe kaleki. Wielu dorosłych, którzy wychowywali się w takich rodzinach, sądzi, że powinni się rozwieść, gdy tylko w małżeństwie pojawią się pierwsze konflikty.
  • Philip Carlo
    65. rocznica
  • Thor Heyerdahl
    12. rocznica
    śmierci
    Nie widzę niczego, co byśmy mogli otrzymać od nich w zamian. (...) Jednakże - powiedział nagle donośnie szef, z ironicznym błyskiem w oku - odwaga i przedsiębiorczość mają również swoją wartość. Pułkowniku Lewis, niech pan im da to wyposażenie!

Znajdź nas na Facebooku