Okładka książki Największy sekret świata

sekret swiata
poradniki
typ
papier
8.23 (13 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Największy sekret świata to przewodnik po starych pergaminach, których treść Og Mandino przedstawił w książce "Największy kupiec świata". To konfrontacja odwiecznej mądrości z rzeczywistością dwudziestego wieku. Największy sekret świata zawiera niezwykły notatnik. Dziennik sukcesów, który pozwoli Ci - podobnie jak milionom ludzi na całym świecie - osiągnąć zdrowie, wewnętrzny spokój, szczęście i powodzenie we wszystkich dziedzinach życia. Jeśli tylko zastosujesz w praktyce wskazówki Autora, Twoje życie stanie się bogate, pełne i radosne. Książka ta pobudza umysł, inspiruje Czytelnika do działania zachęca do samodoskonalenia i kształtowania własnej drogi rozwoju. Pozwoli Ci wnieść do Twojego życia nową, dynamiczną siłę dobra.To właśnie droga do sukcesu!

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Besia | 2013-10-21
Przeczytana: 30 stycznia 2013

Bardzo dużo cennych refleksji i pozytywnych afirmacji. Myślę, że ta książka nigdy nie straci na aktualności.
Główne afirmacje zawarte w książce:

Powitam ten dzień z miłością w sercu.
Wytrwam, aż osiągnę sukces.
Jestem największym cudem natury.
Przeżyję ten dzień, jakby to był ostatni dzień życia.
Dziś będę Panem swoich emocji.
Będę śmiał się ze świata
Dziś zwiększę swoją wartość o sto procent.
Zacznę działać natychmiast.

Kalendarium literackie
  • Elias Canetti
    109. rocznica
    urodzin
    Tylko że powieści nie są żadną strawą dla ducha. Przyjemność, jaką być może sprawiają, przepłaca się niezmiernie; rozkładają one najlepszy charakter. Człowiek uczy się wczuwać w rozmaite typy ludzkie, zaczyna smakować w różnorodności, wciela się w postacie, które mu się podobają. Każde stanowisko st... pokaż więcej
  • Dawid Grosman
    60. rocznica
    urodzin
    Zabiję matkę jeśli mnie jeszcze raz urodzi
  • Michael A. Cremo
    91. rocznica
  • Melissa Marr
    42. rocznica
    urodzin
    Czasami miłość oznacza, że trzeba odejść.
  • Josephine Tey
    118. rocznica
  • Adam Boniecki
    80. rocznica
    urodzin
    (...) drzemie w nas wciąż nadmiar lęku, słabości, poczucia niższości. Człowiek pewny swojej ojczyzny, nie będzie szalał na jej punkcie. Człowiek pewny swojej wiary nie będzie wszędzie węszył jej prześladowań. I odwrotnie. To niepewność własnych przekonań budzi agresję obronną u wszystkich stworzeń,... pokaż więcej
  • Witold Gombrowicz
    45. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swojego odbicia w duszy drugiego człowieka.
  • Randy Pausch
    6. rocznica
    śmierci
    Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.

Znajdź nas na Facebooku