Okładka książki Największy sekret świata

sekret swiata
poradniki
typ
papier
8.23 (13 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Największy sekret świata to przewodnik po starych pergaminach, których treść Og Mandino przedstawił w książce "Największy kupiec świata". To konfrontacja odwiecznej mądrości z rzeczywistością dwudziestego wieku. Największy sekret świata zawiera niezwykły notatnik. Dziennik sukcesów, który pozwoli Ci - podobnie jak milionom ludzi na całym świecie - osiągnąć zdrowie, wewnętrzny spokój, szczęście i powodzenie we wszystkich dziedzinach życia. Jeśli tylko zastosujesz w praktyce wskazówki Autora, Twoje życie stanie się bogate, pełne i radosne. Książka ta pobudza umysł, inspiruje Czytelnika do działania zachęca do samodoskonalenia i kształtowania własnej drogi rozwoju. Pozwoli Ci wnieść do Twojego życia nową, dynamiczną siłę dobra.To właśnie droga do sukcesu!

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Besia | 2013-10-21
Przeczytana: 30 stycznia 2013

Bardzo dużo cennych refleksji i pozytywnych afirmacji. Myślę, że ta książka nigdy nie straci na aktualności.
Główne afirmacje zawarte w książce:

Powitam ten dzień z miłością w sercu.
Wytrwam, aż osiągnę sukces.
Jestem największym cudem natury.
Przeżyję ten dzień, jakby to był ostatni dzień życia.
Dziś będę Panem swoich emocji.
Będę śmiał się ze świata
Dziś zwiększę swoją wartość o sto procent.
Zacznę działać natychmiast.

Kalendarium literackie
  • Ray Bradbury
    94. rocznica
    urodzin
    Książki są po to, by nam przypominać, jacy z nas durnie.
  • Jan Tomkowski
    60. rocznica
    urodzin
    Najprościej mógłbym powiedzieć, że książki otwierają świat: są duchowym bogactwem, szczeblem do kariery, narzędziem rozwoju intelektualnego, źródłem wiedzy. Ale książki są również niebezpieczne. Dlatego równie słuszne wydaje się twierdzenie, że książki świat w jakiś sposób zamykają. Kto raz wszedł d... pokaż więcej
  • Jerzy Jarzębski
    67. rocznica
  • Annie Proulx
    79. rocznica
    urodzin
    Między tym, co wiedział, a tym, w co starał się wierzyć, istniał pewien rozziew, ale nic na to nie można było poradzić, a jeśli nie można czegoś zmienić, trzeba z tym żyć.
  • Peter James
    66. rocznica
    urodzin
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi.
  • Ladislav Klíma
    136. rocznica
    urodzin
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • Jan Kochanowski
    430. rocznica
    śmierci
    Wy, którzy pospolitą rzeczą władacie, A ludzką sprawiedliwość w ręku trzymacie, Wy mówię, którym ludzi paść poruczono I zwirzchności nad stadem bożym zawierzono: Miejcie to przed oczyma zawżdy swojemi, Żeście miejsce zasiedli boże na ziemi, Z którego macie nie tak swe własne rzeczy, Jako wszyt... pokaż więcej
  • Lucjan Szenwald
    70. rocznica