Okładka książki Największy sekret świata

sekret swiata
poradniki
typ
papier
8.23 (13 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Największy sekret świata to przewodnik po starych pergaminach, których treść Og Mandino przedstawił w książce "Największy kupiec świata". To konfrontacja odwiecznej mądrości z rzeczywistością dwudziestego wieku. Największy sekret świata zawiera niezwykły notatnik. Dziennik sukcesów, który pozwoli Ci - podobnie jak milionom ludzi na całym świecie - osiągnąć zdrowie, wewnętrzny spokój, szczęście i powodzenie we wszystkich dziedzinach życia. Jeśli tylko zastosujesz w praktyce wskazówki Autora, Twoje życie stanie się bogate, pełne i radosne. Książka ta pobudza umysł, inspiruje Czytelnika do działania zachęca do samodoskonalenia i kształtowania własnej drogi rozwoju. Pozwoli Ci wnieść do Twojego życia nową, dynamiczną siłę dobra.To właśnie droga do sukcesu!

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Besia | 2013-10-21
Przeczytana: 30 stycznia 2013

Bardzo dużo cennych refleksji i pozytywnych afirmacji. Myślę, że ta książka nigdy nie straci na aktualności.
Główne afirmacje zawarte w książce:

Powitam ten dzień z miłością w sercu.
Wytrwam, aż osiągnę sukces.
Jestem największym cudem natury.
Przeżyję ten dzień, jakby to był ostatni dzień życia.
Dziś będę Panem swoich emocji.
Będę śmiał się ze świata
Dziś zwiększę swoją wartość o sto procent.
Zacznę działać natychmiast.
Zacznę działać natychmiast.