Misja:Sukces!

Wydawnictwo: Medium
Mission:Success!
sukces
biznes, finanse

W tej niezwykłej książce,której historycznym tłem jest wojenny Londyn,Og Mandino po raz pierwszy w swoim bogatym dorobku literackim odwołuje się do własnych doswiadczeń z drugiej wojny światowej,kiedy służył w amerykańskich siłach powietrznych w Anglii.Powieść ma wszelkie cechy literatury motywacyjnej,jest żródlem nadziei i pozwala czytelnikom spojrzeć na życie z najbardziej pozytywnej strony.Znajdujemy tutaj również dar szczególny-"ziarna sukcesu",które każdy z nas może wykorzystać,by osiagnąć wytyczone cele i wieść pomyślne ,szczęśliwe życie.

polichromia | 2015-12-23
Marzenia | 2014-04-15