Jak czerpać radość z każdego dnia. Odkryj swoje wewnętrzne bogactwo.

Tłumaczenie: Anna Romańska
Wydawnictwo: Świat Książki
7 (22 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Simple Abundance. A Daybook of Comfort and Joy
poradnik
poradniki
Jenny_89

Poradnik dla kobiet, nie do końca zadowolonych ze swojego życia. Wiele kobiet ma poczucie, że ich życie nie jest tym, czym być powinno. Że umyka pośród codziennej krzątaniny. Szczęście jest wokół ciebie - mówi autorka. W relaksującej kąpieli i na spacerze, w kuchni i w przyjaźni, w zmianie koloru ścian salonu i wreszcie - w nas samych, pod warunkiem, że umiemy je odkryć! 366 opowieści, niosących otuchę i wskazujących jasne strony codzienności.

Lucy78 | 2015-09-06

bardzo fajna nie we wszystkim się zgadzam ale dużo pozytywnych rzeczy można znalezc

Sandwoman | 2017-04-26
Katarzyna | 2017-04-09