Największa tajemnica świata

The Greatest Mystery in the World
83-7227-370-7
poradniki
MonTi89

Kontynuacja słynnej książki "Największy kupiec świata", pełni zadanie poradnika motywacyjno - inspirującego. Jest to historia osobliwego spotkania i dziwnych zbiegów okoliczności, opowieść o wspaniałym darze, jaki bohater otrzymuje od tajemniczego przyjaciela. Opowieść ta mówi o godności, sensie ludzkiej egzystencji i pięknie człowieczeństwa.

Marzenia | 2013-11-27

Dla mnie jest to pewnego rodzaju "elementarz życia".

Myślę że najwłaściwsza oceną, bardzo mi bliską, będzie cytat:

"Miłość do książek, mój przyjacielu, jest Twoją przepustką do najwspanialszych, najczystrzych i najdoskonalszych rozkoszy przygotowanych dla Ciebie przez Boga. Trwają one, kiedy wszystkie inne przyjemności przeminą. Będą Cię wspierać, gdy inne pokrzepienia odejdą. Będą trwać aż do śmierci. Będą Ci sprawiały przyjemność przez całe Twoje życie" ....czyż nie fajne ;)

agula | 2012-07-23
Przeczytana: 20 lipca 2006

fantastyczna. Podniosła mnie na duchu i sprawiła, że bardziej uwierzyłam w siebie i w swoje mozliwości. zmieniła się moja postawa.

Ulubiony cytat: "Pragnienie bogactwa (czytaj: miłości) i jednoczesne spodziewanie się tylko biedy (czytaj: zawodu miłosnego, porażki), i wątpienie we własne możliwości osiągnięcia tego czego się pragnie, TO PRÓBA DOJŚCIA NA WSCHÓD, KIERUJĄC SIĘ NA ZACHÓD" (!!!!)

Co jakiś czas wracam do tej książki :)

opgosiak | 2013-02-01
Przeczytana: 10 stycznia 2013

super, każdy znajdzie coś dla siebie jak lepiej żyć i być szczęśliwym.

robben8888 | 2015-07-23
Przeczytana: 03 marca 2015