Największy cud świata

Tłumaczenie: Anna Łobocka-Oleksowicz
Wydawnictwo: Medium
The greatest miracle in the world
978-83-87025-64-9
popularnonaukowa
Ewa G

Historia osobliwego spotkania i dziwnych zbiegów okoliczności, opowieść o wspaniałym darze, który bohater otrzymuje od tajemniczego przyjaciela.
Książka zawiera przesłanie wyrażone ciepłymi, przekonującymi słowami o wartościach, godności, sensie egzystencji i naszych pięknych ludzkich cechach.

źródło opisu: http://www.nieznany.pl/Najwiekszy-cud-swiata-pbi-2364.html

źródło okładki: http://www.nieznany.pl/bmz_cache/5/5ab592606078913...»

acwo | 2011-08-03
Przeczytana: 02 sierpnia 2011

Wielki plus za wymienienie rzeszy myślicieli/autorów, tytułów książek oraz za racjonalne argumenty.

Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się tego, jestem mile zaskoczony.

kalinosia | 2013-11-19
Przeczytana: 01 stycznia 2012

ta książka zmusiła mnie do refleksji nad samą sobą, nad życiem, nad moją wiarą. Sprawiła, że poczułam się pewniej w tym co robię i zaczęłam działać, a nie tylko mówić. Mój poziom samooceny raptownie podskoczył

Redfield | 2012-07-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2011

Kolejne wybitne dzieło od Og'a Mandino,które dostarczy nam wartościowych wskazówek i pozwala lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość.

Krzysztof | 2016-03-01
Przeczytana: sierpień 2015

Historia bardzo inspirująca i ciekawa,jednak sam list mnie trochę jednak rozczarował.

Wojas | 2013-09-20

Bardzo miło się czyta. Można znaleźć w niej oparcie w trudnych chwilach...

Ogromne nudy. Ileż można czytać o jednym i tym samym jak bohater coraz więcej i więcej zarabia. Poza tym wiele pustych sloganów i bardzo spłyconej filozofii życiowej. Chociaż książka często odwołuje się do chrześcijaństwa, tak naprawdę ma więcej wspólnego z filozofią New Age niż z chrześcijaństwem.

klara13 | 2015-08-23
edmund | 2013-01-11
Przeczytana: 2010 rok

Moim zdaniem książka jest dobra i niesie wiele wartościowych myśli, ale nie wnosi wiele nowego w stosunku do "Największego kupca świata". Jakby autor te same myśli przewałkował jeszcze raz ubierając w inną opowieść.

Niemniej jednak uwarzam, że warto do niej zajrzeć.

Poszukująca | 2016-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2016

"Nieprawdą jest, Og że stałość to zawsze zaleta. Nie bojąc się zmian, można osiągnąć znacznie więcej"

Gosza | 2016-08-20