Największy cud świata

Tłumaczenie: Anna Łobocka-Oleksowicz
Wydawnictwo: Medium
The greatest miracle in the world
978-83-87025-64-9
popularnonaukowa
Ewa G

Historia osobliwego spotkania i dziwnych zbiegów okoliczności, opowieść o wspaniałym darze, który bohater otrzymuje od tajemniczego przyjaciela.
Książka zawiera przesłanie wyrażone ciepłymi, przekonującymi słowami o wartościach, godności, sensie egzystencji i naszych pięknych ludzkich cechach.

źródło opisu: http://www.nieznany.pl/Najwiekszy-cud-swiata-pbi-2364.html

źródło okładki: http://www.nieznany.pl/bmz_cache/5/5ab592606078913...»

acwo | 2011-08-03
Przeczytana: 02 sierpnia 2011

Wielki plus za wymienienie rzeszy myślicieli/autorów, tytułów książek oraz za racjonalne argumenty.

Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się tego, jestem mile zaskoczony.

Łukasz Chrzanowski | 2017-01-25

Pozycja jest słaba, co nie znaczy, że nie warto jej polecić ludziom, którzy zaczynają przygodę z rozwojem osobistym. Z drugiej strony, to smutne, że książka, która poza przechwałkami oraz sloganami, zbiera, tak wysokie oceny. To pokazuje, jak bardzo nasze społeczeństwo jest niewykształcone. Podsumowując, to kolejna motywacyjna książka, po której wszystko ma być prosto i łatwe, jeśli tylko zacznie się ciężko pracować. Bóg w tej książce jest odpowiedzią na wszystko.

Ogromne nudy. Ileż można czytać o jednym i tym samym jak bohater coraz więcej i więcej zarabia. Poza tym wiele pustych sloganów i bardzo spłyconej filozofii życiowej. Chociaż książka często odwołuje się do chrześcijaństwa, tak naprawdę ma więcej wspólnego z filozofią New Age niż z chrześcijaństwem.

kalinosia | 2013-11-19
Przeczytana: 01 stycznia 2012

ta książka zmusiła mnie do refleksji nad samą sobą, nad życiem, nad moją wiarą. Sprawiła, że poczułam się pewniej w tym co robię i zaczęłam działać, a nie tylko mówić. Mój poziom samooceny raptownie podskoczył

Redfield | 2012-07-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2011

Kolejne wybitne dzieło od Og'a Mandino,które dostarczy nam wartościowych wskazówek i pozwala lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość.

Krzysztof | 2016-03-01
Przeczytana: sierpień 2015

Historia bardzo inspirująca i ciekawa,jednak sam list mnie trochę jednak rozczarował.

Wojas | 2013-09-20

Bardzo miło się czyta. Można znaleźć w niej oparcie w trudnych chwilach...

klara13 | 2015-08-23
edmund | 2013-01-11
Przeczytana: 2010 rok

Moim zdaniem książka jest dobra i niesie wiele wartościowych myśli, ale nie wnosi wiele nowego w stosunku do "Największego kupca świata". Jakby autor te same myśli przewałkował jeszcze raz ubierając w inną opowieść.

Niemniej jednak uwarzam, że warto do niej zajrzeć.

Poszukująca | 2016-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2016

"Nieprawdą jest, Og że stałość to zawsze zaleta. Nie bojąc się zmian, można osiągnąć znacznie więcej"