Fantasy lover

Cykl: Mroczny Łowca (tom 0.1)
angielski
Magda

Bycie więźniem w kobiecej sypialni to wspaniała i wielka rzecz. Uwięzienie w setkach sypialni przez ponad dwa tysiące lat już takie nie jest. I bycie przeklętym i uwięzionym w książce niewolnikiem miłości też nie jest, i może popsuć dzień spartańskiego wojownika. Jako niewolnik miłości wiem wszystko o kobietach. Jak ich dotykać, jak ich smakować, a przede wszystkim jak dawać im przyjemność....

Jako niewolnik miłości wiem wszystko o kobietach. Jak ich dotykać, jak ich smakować, a przede wszystkim jak dawać im przyjemność. Ale gdy zostałem wezwany by spełnić seksualne fantazje Grace Aleksander znalazłam pierwszą kobietę, która widziała we mnie człowieka z bolesną przeszłością. Ona sama dała mi znów poczuć radość i szczęcie. Nauczyła mnie kochać ponownie.

Ale nie urodziłem się po to by zaznać miłości. Zostałem przeklęty by przez wieczność iść samotnie. Dawno temu zaakceptowałem mój los. Ale teraz znalazłam Grace- tą jedną rzecz bez której moje zranione serce nie może przetrwać.
Oczywiście. Miłość może uleczyć wszystko, ale czy poradzi sobie ze złamaniem przeklętego od dwóch tysięcy lat ?
___________________________________________________________

Fascynująca historia będąca połączeniem romansu i powieści paranormalnej.
On- uwięziony i przeklęty. Uwalniany na miesiąc by spełniać seksualne fantazje.
Ona- zraniona w przeszłości, nie chce wykorzystać Juliana, tak jak ona kiedyś była wykorzystywana.
Oboje zranieni ..

Hybrisa | 2016-02-27
Na półkach: 2016, Przeczytane, E-book
Przeczytana: 27 lutego 2016

"Fantasy lover" to chronologicznie pierwszy tom otwierający cykl o Mrocznych Łowcach, o którym usłyszałam dopiero przy okazji pozwania Cassandry Clare ("Miasto kości") za plagiat. Kradzież idei nocnych wojowników stających w obronie ludzkości. Brzmi znajomo? Może jedynie z pozoru, bo na tym podobieństwa się kończą. Nie sądzę, żeby rzeczywiście miała do tego uzasadnione podstawy, ale na pewno dzięki temu o jej książkach na nowo zrobiło się głośniej. Czy to był zabieg celowy czy nie jest już zupełnie odrębnym tematem.

W trakcie pierwszego zetknięcia z tą serią czytelnik może totalnie zgubić się w chaosie tysiąca wątków i tysiąca i jednego problemu. Pomijając już fakt, że cała seria ma ponad 20 tomów i trzeba by być na prawdę zagorzałym (i też nieco szalonym) fanem, żeby to wszystko przeczytać. Na szczęście każdy tom dotyczy zupełnie odrębnej postaci, choć czasem losy znanych już wcześniej bohaterów przeplatają się z sobą. Wracając do mnogości wątków: mamy tutaj łowców wampirów,...

Aniutka90 | 2013-01-31
Przeczytana: 29 stycznia 2013

Nieoficjalna pierwsza część Dark Hunter. Nigdy nie wydana, trochę się nie dziwię gdyż to jest po prostu fantastyczne romansidło. Mocno odbiega od całej idei Mrocznych Łowców. Troszkę zawiedziona, ale czytało się miło, przyjemnie i płynnie. Pani Kenyon jak zwykle zaskoczyła mnie bogatą fabuła :)Żałuję, że jednak nie było bogatszej akcji. Polecam na odstresowanie, zanurzenie się w świat fantazji i miłośniczkom happy endów :)

Magda | 2010-09-02
Przeczytana: 2009 rok

Nie byłam do tej pozycji przekonana. Ale czytając o głównej bohaterce i jej rozterkach, nie mogłam się opanować i czytałam dalej. Grace była taka samotna. I nagle prezent od przyjaciółki (chciałabym mieć taką, a zwłaszcza taki prezent). A potem Julien - Macedończyk, bóg w ludzkiej postaci stworzony do dawania przyjemności samym już wyglądem. Czytałam i marzyłam. I choć wiadomo, takie rzeczy to tylko w książkach, przez tą chwilę czułam się oderwana od rzeczywistości. Liczyły się kolejne przygody i dialogi pomiędzy Grace a Julianem.

UWAGA! to nie jest seria o gorących wampirzych małolatach! I niech się strzeże każdy kto stwierdzi, że to źle:)

Wtórnie przeczytana z okazji wakacji:) I szczerze już zapomniałam jaka ta książka jest cudowna a teraz na nowo przeżywam historię Grace i macedońskiego wojownika. Ale po kolei...
Grace Alexander w dniu swoich 29 urodzin zalewa się w trupa razem ze swoją przyjaciółką Seleną Deveroux (której rodzina często przewija się serii DH, a jej 2 siostry mają nawet swoje oosobne historie, notabene równie fantastyczne xd) , która podarowała jej w prezencie magiczną księgę z zaklętym w niej mężczyzną. Każda kobieta, która podczas pełni księżyca przytuli wolumin do piersi i wypowie 3 razy jego imię, będzie mogła aż do następnej pełni kożystać z usług starożytnego seks-niewolnika.

Ale kto by pomyślał, że mityczny Julian nie jest kimś w rodzaju dżina z lampy, tylko człowiekiem z krwi i kosci, bękartem pogini piękna i spartańskiego dowódcy? Umiłowany przez matkę ale odrzucony przez...

Paulina | 2016-11-02
Na półkach: Mroczni łowcy, Przeczytane

Pierwsza książka z cyklu Mroczny Łowca którą przeczytałam. Trudno mi oceniać poszczególne książki z tej serii nie wychwalając przy tym ogółu. Postaram się skupić jednak na tym konkretnym przypadku. Fantastyczny kochanek tak na prawdę średnio przypadł mi do gustu. W porównaniu z pozostałymi ten tom oceniam chyba najsłabiej chociaż nie potrafię tak na prawdę określić dlaczego. Może budziła we mnie zbyt mało emocji? Styl, dobry, historia ciekawa, ale czegoś brak. Cóż tak czy siak warto przeczytać ponieważ jakby nie patrzeć jest to jakieś tam wprowadzenie a sama książka nie jest zła.

Charlie1608 | 2014-09-03
Przeczytana: 03 września 2014

Zacznijmy od tego, że w Polsce nie wydana, ale mówi się, że to jest pierwsza część całej sagi Dark Hunter. Wynika to nawet ze zwykłej chronologii i sensu wydarzeń następnej części.

Sama saga ma w sobie coś, co sprawia, że czyta się ją z zapartym tchem. Może to chodzi o tych przystojniaków? A może o greckich bogów? Czy w końcu o kobiety, które są silne i nie boją się walczyć o swoje?

Sprawdźcie sami.

Ta część urzekła mnie - pewnie się domyślacie - śmiertelnie seksownym Julianem ^^ A jakże!
Poza tym moja miłość do bogów greckich rośnie w siłę z dnia na dzień, a ta seria, spełnia wszystkie oczekiwania.
Oczywiście jeżeli chodzi o romansidła.

Polecam wszystkim miłośnikom greckiej historii i bogów, fantastycznych mężczyzn i oczywiście dużej dawki seksu.

Polecam 100%

nuwaika | 2014-06-05
Na półkach: Przeczytane, Do niej wracam
Przeczytana: 04 czerwca 2014

Książka mocno erotyczna, ale w takim romantycznym znaczeniu (znaczy nie wulgarna). Lubię ją czytać gdy dopada mnie chandra, bowiem świetnie wciąga w perypetie głównych bohaterów. Jest obowiązkową lekturą dla kobiet, które marzyły/marzą o księciu z bajki, pokazuje, że w życiu wszystko jest możliwe - nawet gdy jest się taką zakompleksioną i zranioną Grace. W końcu każda z nas poszukuje swojej drugiej połówki, a że może się nią okazać wysoki, przystojny, umięśniony, seksowny, starożytny wojownik? To zdecydowanie warto czekać!

Anima_Vilis | 2011-04-15
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 15 kwietnia 2011

Książka nie jest najwyższych lotów. Jednak warta przeczytania ze względu na ciekawy pomysł autorki z magiczną księgą.
Trochę kulawe zakończenie, ale można przeboleć.

jawora | 2015-12-19
Na półkach: Przeczytane, Pdf, Fantastyka
Przeczytana: 28 listopada 2015

Fajna koncepcja romansu ,sam pomysł...czego? nie zdradzę ...warto!

Natalia | 2012-10-14
Przeczytana: maj 2012

Książka zapiera dech w piersiach.. Z miłą chęcią ja polecam :)