Mafijny menedżer. Poradnik korporacyjnego machiavellego

83-05-13308-7
poradnik, mafia, biznes, menedżer,
biznes, finanse
Magda

Poważny poradnik biznesowy. Przedsiębiorca i kierownik znajdą tu skuteczne i sprawdzone metody kierowania firmą oraz postępowania z ludźmi. Początkujący pracownik wyczyta sugestie, jak zaplanować karierę. Szukający pracy dowie się, jak naprawdę patrzy na niego przyszły pracodawca, i skuteczniej przygotuje swoją ofertę. Pozostałym czytelnikom książka dostarczy interesującej i dowcipnej literatury.

Łukasz Wolanin | 2018-08-24
Przeczytana: 05 sierpnia 2013

Uwielbiam tą książkę...Trafiłem na nią w taniej książce u siebie.Kupiłem ponieważ uwielbiam mafijne klimaty i historię i się zakochałem.Aksjomaty które są w tej książce podane po paru rozdziałach, a które są przedstawione w cytatach tutaj są rewelacyjne.Te perełki są genialne i pomocne życiowo.Sama książka jest świetnym poradnikiem jak zarządzać firmą,grupą ludzi korporacją na przykładzie zarządzania największą organizacja przestępczą o charakterze zbrojnym czyli Mafią.Polecam każdemu,może to nie jest jakiś idealistyczny poradnik,ale ponad 500 lat mafii to dobry argument by zaufać im i ich wiedzy o naturze człowieka,jego pożądliwości i słabościach.Serdecznie polecam...chociaż wiem że nie do każdego to trafii

książek: 1935
Magda | 2010-08-29

Książkę przeczytałam będąc jeszcze na studiach z zarządzania. Niesamowite powiązanie relacji w biznesie z działalnością i strukturą mafii. A cytaty z owej pozycji pamiętam do dziś.

Polecam wszystkim, którzy choć trochę działają w świecie biznesu, gdzie tak naprawdę nie ma żadnych zasad poza jedną - przetrwanie.

Pokrzywko | 2016-02-20
Paweł Paśnik | 2015-01-25