Deadly Gift
milioner, tajemnica, detektyw, śledztwo
alex2586

Opieka nad niedomagającym milionerem, Seanem O’Rileyem, wydawała się Caer, pielęgniarce z powołania, łatwym zadaniem. Jednak szybko okazuje się, że luksus, w jakim żyją mieszkańcy wielkiej rezydencji na Rhode Island, nie łagodzi trapiących ich konfliktów i nie sprzyja przyjaznej atmosferze. Życie w tym domu przypomina spacer nad przepaścią. Gdy w dodatku w tajemniczych okolicznościach znika wspólnik Seana, na pomoc zostaje wezwany przyjaciel rodziny, prywatny detektyw Zach Flynn. Caer postanawia pomóc mu w śledztwie, które zaczyna przypominać scenariusz filmu grozy.

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2009

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

Rigo | 2015-11-12

Dla miłośników romansów i duchów to idealna propozycja.Dla mnie niekoniecznie.Cała saga braci Flynn jest dla mnie zbyt tendencyjna i można się domyślić co będzie dalej.

Po przeczytaniu pierwszej części żałowałem,że są jeszcze dwie bo przy drugiej "męczyłem oko".

Heather Graham nie jest moją faworytką,ale może się podobać innej grupie odbiorców.Ja do nich nie należę.Nie skorzystam z innych pozycji literackich tej pisarki...poszukam gdzie indziej.

Gośka | 2011-09-10
Przeczytana: 10 września 2011

Nie porwała mnie ta książka.Owszem,czyta się ją lekko i przyjemnie,ale jak dla mnie za bardzo podchodzi pod typowy romans.Dla miłośników romansów sensacyjnych jak najbardziej w porządku.Jest poszukiwanie skarbu,przystojny detektyw i tajemnicza piękność.Pojawia się także wątek magicznych wierzeń irlandzkich.
Ogólnie książka nadająca się na chwilę relaksu.

Maharet | 2013-03-18
Przeczytana: 18 marca 2013

No cóż dobra książka ale niestety jak pozostałe dwie. Kolejny z braci prowadzi śledztwo i się zakochuje. Nie da się przeczytać wszystkich trzech jedna po drugiej trzeba między nimi robić przerwy. Czyta się ją lekko. Także jako przerywnik między ciężką literaturą mogę ją polecić.

Landi28 Laskowska | 2016-10-27
Przeczytana: 27 października 2016