Testament Overmana

Cooper, Edward, science fiction
Adam

Hytysz | 2014-09-22
Przeczytana: 22 września 2014

Mieliście w dzieciństwie wrażenie że różne dziwne rzeczy dzieją się wokół? Że ich nie rozumiecie? Że dorośli dziwnie zdawkowo odpowiadają na wasze pytania? Mieliście kiedyś wrażenie że wasze zachowanie jest ukradkiem obserwowane i oceniane? Zastanawialiście się kiedyś nad tym?

Cooper musiał mieć podobnie. Zdumiewająco trafne zderzenie jego fikcji lat siedemdziesiątych z naszą dwudziesto pierwszo wieczną współczesnością.

Danielo | 2011-08-09

...Niby nic ciekawego a się czyta, miłe zaskoczenie jak dla mnie. książkę zakupiłem w antykwariacie za jedyne 1 zł. Nie spodziewałem się, że autorzy lat 70. mogą takie coś napisać.

suszyMie | 2013-09-19
Przeczytana: 1994 rok

Moja fascynacja z lat szczenięcych. Z premedytacją ocenę zawyżam, gdybym po raz pierwszy czytał ją dziś to pewnie wyżej 5-6 gwiazdek by nie podskoczyła, ale w połowie lat 90-tych to było dla mnie coś wielkiego.

problem | 2016-11-15
Michał_K-ski | 2016-10-28