Mennymsowie opuszczeni

Tłumaczenie: Agata Kowalczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wrota wyobraźni". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Mennyms alone
83-241-1276-6

Sir Magnus czuje, że czas Mennymsów dobiega końca. Postanawia przygotować rodzinę do odejścia. Nadal jednak nie może pozwolić, by ktokolwiek dowiedział się o ich istnieniu. Prawowici spadkobiercy domu numer 5 zaczynają jednak coś podejrzewać. Ich prawnik przedstawia Mennymsom bezczelne żądanie...

Tiger | 2012-05-16
Przeczytana: 14 maja 2012

Nadal nie mogę uwierzyć,że jest to ostatni tom Mennymsów. Jest to książka,do której będę niejednokrotnie powracać.
Ta część była dla mnie jedną ze smutniejszych, bo wiedziałam,ze jest to koniec,a zarazem początek. Gorąco polecam tę książkę, gdyż dzięki niej można wejść do całkowicie innego świata,który mimo tego,że jest częściowo zamknięty dla innych (ludzi) to jest cudowny.

Magda | 2016-09-03
Przeczytana: 2011 rok