Mennymsowie opuszczeni

Tłumaczenie: Agata Kowalczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wrota wyobraźni". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Mennyms alone
83-241-1276-6

Sir Magnus czuje, że czas Mennymsów dobiega końca. Postanawia przygotować rodzinę do odejścia. Nadal jednak nie może pozwolić, by ktokolwiek dowiedział się o ich istnieniu. Prawowici spadkobiercy domu numer 5 zaczynają jednak coś podejrzewać. Ich prawnik przedstawia Mennymsom bezczelne żądanie...

Sam Jane | 2018-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2018

Kolejna część opowieści o rodzinie Mennymsów, w moim odczuciu, utrzymuje dotychczasowy poziom. Konsekwencje wydarzeń z poprzednich tomów zaczynają narastać i nasza ukochana rodzina lalek musi się z nimi zmierzyć. Czwarta część cyklu przedstawia nam przygotowania Mennymsów do wydarzenia, które na zawsze ma odmienić ich spokojne życie. Czy coś może być większym wyzwaniem od próby wybudowania autostrady na miejscu ich osiedla, pojawienia się wścibskiej sąsiadki lub śmierci jednej z lalek? Oceńcie sami.

Tiger | 2012-05-16
Przeczytana: 14 maja 2012

Nadal nie mogę uwierzyć,że jest to ostatni tom Mennymsów. Jest to książka,do której będę niejednokrotnie powracać.
Ta część była dla mnie jedną ze smutniejszych, bo wiedziałam,ze jest to koniec,a zarazem początek. Gorąco polecam tę książkę, gdyż dzięki niej można wejść do całkowicie innego świata,który mimo tego,że jest częściowo zamknięty dla innych (ludzi) to jest cudowny.

NocnyStolik | 2018-06-11
Marta Błaszyk | 2018-05-08