Dolina Cierni

Tłumaczenie: Paulina Braiter
Cykl: Kraina Elyona (tom 2)
Wydawnictwo: Jaguar
The land of elyon
powieść, fantasy,
Accio

Kiedy Alexa Daley pokonała człowieka, który zagrażał bezpieczeństwu Bridewell, sądziła, że jej przygody dobiegły końca. Teraz jednak, gdy zniknęły mury otaczające jej ojczyste miasto, pojawiło się nowe, nieoczekiwane zagrożenie. Nagle Alexa trafia w sam środek wojny o stawkę znacznie większą, niż jej życie - wojny, w której przeznaczone jej jest odegrać kluczową rolę. Złowieszcze moce...

Złowieszcze moce gromadzą siły, przybierając niezwykłe, odrażające postaci. Mają tylko jeden cel - sprowadzić ciemność do Krainy Elyona. By dobro mogło zwyciężyć, Alexa i jej przyjaciele muszą zapuścić się dalej niż kiedykolwiek, stawiając czoło olbrzymom, nietoperzom, dzikim wygłodniałym psom i upiornemu władcy zła.

źródło opisu: [Jaguar, 2006]

| 2014-04-17

Niesamowita i bardzo wciągająca choć w połowie myślałam że to będzie coś w rodzaju gry dla chłopaków ale okazała się jednak niezwykła!

dagmara | 2013-01-18
Przeczytana: 20 grudnia 2012

zuzia-taka sobie druga część nie tak fajna jak pierwsza

Czarodziejka | 2013-08-05
Przeczytana: 04 lipca 2011

Książkę czytałam dość dawno, jednak doskonale pamiętam z jakim zawzięciem. Naprawdę mnie zaciekawiła, choć teraz się zastanawiam, czy moja wyobraźnia nie wyolbrzymia tej historii. Jednak polecam c:

Projectdance | 2012-12-18

Książka bardzo dobra dla czytelników w wieku głównej bohaterki ;) Wspaniale rozwija wyobraźnie ;)

Karmelek | 2014-08-22

Gorsza od poprzedniej, nie pamiętam już nawet motywu, a to źle świadczy - nie utkwiła w pamięci.

Magausia_1998 | 2012-11-21

Super książka ! Polecam !

Alwis | 2016-09-24
Dizzy | 2016-09-02