Serce Salamandry

The Salamander's Heart
83-237-9402-2
witch, serce salamandry
Olena

Heatherfield nawiedzane jest przez szereg niewyjaśnionych awarii prądu. Do mieszkania sąsiadującego z mieszkaniem Will wprowadza się Danny Nova - dziwny chłopiec z elektryzującymi niebieskimi oczami, promieniujący czystą energią i radoscią życia, której trudno się oprzeć. Kim jest Danny i gdzie są jego rodzice? Will podejrzewa, ze coś jest nie w porządku. Jest to więc niewątpliwie sprawa dla W.I.T.C.H.

źródło opisu: opis wydawcy

Jolene | 2013-08-21

Książkę kupiłam, ponieważ jak byłam małą dziewczynką chciałam ją mieć. Spełniłam swoje marzenie i się bardzo ciesze. Wiadomo książka nie jest jakimś tam arcydziełem ale muszę przyznać, że miło mi się ją czytało i według mnie jest zdecydowanie dobra. A nawet jeśli nie, to czemu by nie sprawić prezentu najmłodszym. To dobry sposób, aby zachęcić do czytania od najmłodszych lat.

Jucia58542 | 2014-09-20

Jak czytałam tę siążke, to jadłam chipsy i popcorn i czułam się jak w kinie normalnie tak mnie zaciekawiła ta książka, że nie mogłam od niej odejść. Musicie ją przeczytać. Z całego serca ją polecam:)

Turniquet 92 | 2015-06-29

Czytane kiedy miałam 10-12 lat, wtedy ulubione i sentyment pozostał:-)

krosciucha | 2011-01-27

Jedyna książka z cyklu, która przypadła mi do gustu. Ma charakter, bez dwóch zdań. Do tej pory jeszcze na sam dźwięk słowa 'salamandra' robi mi się dziwnie miękko na sercu... ^^

Paula | 2011-01-27

Średnie. Moja druga miłość z wieku 7-10.

Filemona | 2011-09-18

Nic specjalnego.