Fałszywy trop

Wydawnictwo: Amber
Angels Unlimited: Losing The Plot
agencja, kosmiczna, pomyłka
DaiHelsing

Nowe zadanie. Melania, Lola i Reuben znów zostają wysłani na Ziemię. Agencja nie zdradza im szczegółów misji. Wiedzą tylko, że mają naprawić "kosmiczną pomyłkę". W szesnastowiecznym Londynie! Właśnie tam jest ktoś, kto potrzebuje pomocy aniołów. Lecz akcję może pokrzyżować spisek uknuty przez Opozycję...

źródło opisu: [Amber, 2002]

dzosefinn | 2011-05-22
Przeczytana: 22 maja 2011

I kolejna książka z serii "lekka, łatwa i przyjemna". Kapitalny autorka miała pomysł na fabułę. Niektóre fragmenty czytałam z otwartymi ustami, jak głupiutka nastolatka. Niekiedy nawet wybuchałam gromkim śmiechem! Co mi się rzadko zdarza. (ale na szczęście zdarza :)). A już totalnie rozwalił mnie koniec "Fałszywego tropu".
Ogólnie bardzo mi się podobała i z pewnością sięgnę po inne części z tej serii (nawet nie wiedziałam, że w ogóle istnieją). :)
+++

Aiwlys | 2013-01-03
Przeczytana: 2008 rok

Książka na jeden wieczór. Dobrze się ją czytało, aczkolwiek miałam pewnego rodzaju wrażenie, że była pisana na szybko, wszystko było jakby streszczone, bez zbędnego rozpisywania się, wchodzenia w szczegół. Oj, nie jestem do tego typu książek przyzwyczajona.

Marcelina | 2012-07-16
mellaga | 2016-11-24