Oczy ognia

Seria: Harlequin Special
Wydawnictwo: Harlequin
Eyes of fire

Inne wydania

Głęboko na dnie oceanu spoczywa bezcenny skarb, ukryty pod pokładem starego angielskiego galeonu, który zatonął tu przed wiekami w niewyjaśniony sposób. Dla Samanthy ów skarb jest przekleństwem najpierw jej ojciec, a potem najlepszy przyjaciel, zginęli,nurkując w poszukiwaniu bogactwa i przygód. Podobny los spotkał wszystkich, którzy próbowali rozwikłać ponurą tajemnicę sprzed lat. Również Samantha nie zazna spokoju...

Anapi13 | 2014-05-16

Przeczytałam wiele książek tej autorki, ale ta mnie zaskoczyła... Czy pozytywnie czy negatywnie? Raczej pozostałabym pośrodku. Heather Graham pisze moim zdaniem według pewnego schematu - tu został on troszkę nagięty i to mnie zaskoczyło. Przede wszystkim brak sił nadprzyrodzonych, żadnych duchów, wizji itd. Nawet kwestia kryminału lekko pozostała w tle. Ta książka skupia się nie wokół nowych bohaterów i nowej miłości, tylko wokół ludzi którzy się znali, którzy się kochali. Podobało mi się bardzo pokazanie jak w przeciągu kilku lat ludzie dojrzewają i przyznają się do popełnionych błędów. Mi się tą książkę czytało dobrze.

maggie | 2014-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2014

lepsza niż poprzednia, którą czytałam, lecz do ligi mistrzów gatunku sensacja/kryminał/thriller, p.Graham nie wejdzie...jest to raczej romans z kryminałem w tle...jedno wiem na pewno...ideałem kobiecej urody dla autorki są rudowłose :D

Asiek | 2013-12-16
Przeczytana: 16 grudnia 2013

Ciekawa książka, wątki również, dotyczące morza i wraków, miłości, wszystko było dość skomplikowane, ale łączy się w ładną całość. Dobrze się ją czyta.

madziq | 2011-02-12

Bardzo ciekawa, wciagająca książka. Nieprzewidywane zwroty akcji. Polecam dla miłośników książek przygodowych.

Donna | 2012-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2012

Ciężko się czyta ze względu na długie opisy oraz dziwnie skonstruowane dialogi

kasiaw292 | 2011-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2011

Bardzo oryginalna, wciągająca i pełna namiętności powieść, która do końca trzyma w napięciu.

daria | 2011-10-12

To jest moja jedna z ulubionych książek tej autorki.

JoAśka | 2016-11-24
Anna Baj | 2016-09-24