Koszmarny Karolek i wszy

Tłumaczenie: Maria Makuch
Cykl: Koszmarny Karolek (tom 4)
Wydawnictwo: Znak
Horrid Henry's Nits
8324002022
koszmarny, karolek, wszy
Ada

Koszmarny Karolek ma głowę pełną koszmarnych pomysłów, które pomagają mu zrealizować jego koleżanki i koledzy z klasy: Wredna Wandzia, Bezwzględny Bolo, Chciwy Henio i Muskularny Miecio. Wszystko psuje młodszy brat Karolka - Doskonały Damianek. Czy chcielibyście dowiedzieć się: - jak umilić przyjęcie rodzicom? - jak błyskawicznie pozbyć się wszy? - jak wytropić Zęboluda? Jeśli tak, to...

Czy chcielibyście dowiedzieć się:
- jak umilić przyjęcie rodzicom?
- jak błyskawicznie pozbyć się wszy?
- jak wytropić Zęboluda? Jeśli tak, to sięgnijcie do cyklu książeczek o przygodach Koszmarnego Karolka, okropnego synka rodziców, którzy pragną uczynić z niego grzecznego chłopca i nie zawsze im się to udaje...

źródło opisu: Znak, 2002

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Natalia | 2012-12-26

Książka przeczytana lata temu, już prawie o niej zapomniałam.

Wybebeszamy_książki | 2016-08-26

Alexxx | 2013-03-31
Przeczytana: 2011 rok

Krótka, zabawna książeczka. Polecam serdecznie :)

exten | 2011-06-10
Przeczytana: luty 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czy mieliście kiedyś wszy ? Karolek właśnie całej klasie udowadnia, żę ich nie ma. A na dodatek jak się okazuje to całą klasa je ma łącznie z wychowawczynią. Jak dokonał tego Koszmarny Karolek ? Dowiesz się tego włąśnie z tej książki ;)

Natalia | 2012-08-22

Uwielbiałam czytać o przygodach Karolka, kiedy byłam młodsza ;-) Zresztą teraz też co jakiś czas lubię do nich wrócić :)

Kinga H | 2011-08-11
Przeczytana: 2007 rok

Bardzo lubiłam czytac w dzieciństwie przygody Karlolka ;)
Seria przypadła mi do gustu.

adorable | 2010-09-30

Bardzo ciekawa książka, przy której uśmieją się nie tylko dzieci, ale i dorośli. :)

Kornel787 | 2013-03-29
Przeczytana: 08 kwietnia 2006

Książka, której zawdzięczam przygodę z literaturą :-)

Sakuya | 2012-08-05

Przypomina mi się dzieciństwo :D