Dziki raj

Tłumaczenie: Anna Pajek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Libros
Fierce eden
miłość, uczucia, rodzina, kochanka
Hilda

Inne wydania

Elise Laffont to piękna, dwudziestopięcioletnia wdowa. Jej mąż bił ją i zniechęcił do seksu. Po jego śmierci, zadowolona z odzyskanej wolności, prowadziła samotnie małą farmę, dopóki indiańskie powstanie nie zmusiło jej do ucieczki. Aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i grupce sąsiadów godzi się zostać kochanką syna francuskiego szlachcica i Indianki. Przerażona koniecznością poddania się woli mężczyzny nie spodziewa się, że okaże on swojej wybrance cierpliwość i wyrozumiałość oraz rozbudzi jej zmysły.

myślnik | 2013-04-24
Przeczytana: 2004 rok

Dlaczego okładki romansów są tak tandetne?!
Myślę,że to specjalny zabieg aby wkurzać tym takich ludzi jak ja:/
Tak,już słyszę w głowie pomruki niektórych,że jaka książka taka i okładka.Ale,ale proszę swoje negatywne nastawienie do tego typu powieści zostawić za sobą!

Mimo grozy i beznadziejności tej sceny na okładce(jeju nie mogę na to patrzeć grrrr:)wnętrze jest bardzo bogate i zachęcające.
I nie chodzi o sceny erotyczne(chyba Grey bije powoli stare dobre romansidła na głowę)!
Dużo o kulturze indiańskiej(oby jak najbardziej prawdziwie),dużo ciekawych opisów.
Oczywiście jest i Ona - z bardzo paskudnymi doświadczeniami(ufff jak to dobrze,że dziś małżeństwa przynajmniej u nas nie są aranżowane);która mówi całej męskiej populacji stanowcze- Wara ode mnie!
Piękna aczkolwiek niedoświadczona Elisa,ciesząca się wolnością zbyt krótko.
Strata dobytku i porwanie zmuszają ją do dokonywania kolejnych trudnych wyborów.Ale nic nie napawa jej gorszym przerażeniem jak poddanie się jakiemukolwiek...

ejwa1960 | 2015-10-04
Przeczytana: 04 października 2015

Zgadzam się z opinią myślnika że okładka nie pasuje do tej książki.Czytałam już książki Pani Blake,ale ta jest zupełnie inna są sceny erotyczne,próby charakteru kto komu ulegnie,ale przede wszystkim ciekawie opisana kultura indiańska ich zwyczaje,walka o zachowaniu swojej wolności.Muszę przyznać,że jak na romans to bardzo ciekawa książka.Warto przeczytać.

Martoonia | 2013-11-17
Przeczytana: 16 listopada 2013

Ona i on, dwie osoby o silnych charakterach i temperamencie, książka wciągająca, poza głównym wątkiem ciekawe opisy kultury Indian. Z cała pewnością polecam

aneta | 2014-03-22
Przeczytana: marzec 2014

Historia Francuzki Elise i Reynauda pół Francuza a pół Indianina.
Droga ich nie jest łatwa dwie kurtury odmiene światy a jednak można je połączyć choć trochę w jedno życie.
Zakończenie mogło być weselsze.
Ale to wyrywki z histori prawdziwej Indian kurtur i obyczajów tamych czasów. Polecam.

Kasiag | 2014-05-22

Mocno się rozczarowałam. Opis był bardzo zachęcający, więc spodziewałam się pasjonującej, emocjonującej lektury. Niestety, było nudno, mdło i smętnie. Bohaterowie mnie nie przekonali do siebie, a co za tym idzie nie potrafiłam się wczuć w ich emocje i rozterki. Wlekło mi się wszystko niemiłosiernie.
Istnieje też jednak możliwość, że nie miałam akurat melodii na tego typu książkę ;)

Anna Kosmal | 2014-09-16
Przeczytana: 16 września 2014

Romans?? Tak romans, ale również książka przygodowa.
To nie jest książka typu "harlekin" - poznali się i zakochali i....
Bardziej wciągnął mnie wątek konfliktu Indian i Francuzów. Ciekawe opisy kultury nieistniejącego plemienia. Naprawdę bardzo przyjemnie się czyta.

Irena Krajewska | 2015-08-26
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 29 lipca 2015

Bardzo interesująca książka,zarówno tło wydarzeń historycznych jak i rozwijający się powoli romans. Kobieta, która nie doświadczyła miłości w małżeństwie, pełna niechęci do mężczyzn powoli odkrywa radość z bycia z ukochanym mężczyzną.

Asia | 2012-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2012

Sięgnelam po ta książkę, aby mieć czytać coś zanim pójdę do biblioteki i trochę tego żałóję. Okropne romansidło, nie lubię takich książek. Najciekawsze są opisy kultury indian. Nie polecam.

Beata Kucharska | 2016-12-06