Sprzątanie zabronione

Cykl: Hot Dogi - ściśle tajna zakręcona ekipa! (tom 3)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Zimmer aufräumen verboten
Polaris

Uwaga, dziewczyny! To nie dla was!!! Niezły bałagan w pokoju dziecięcym! Znowu zadzwoniła tajemnicza niebieska komórka. Dziwny mężczyzna, który uważa Robiego, Maksa, Konrada i Dżian-Donga za tajnych agentów przydzielił im nowe zadanie: nie sprzątać i potwornie hałasować, bo tylko w taki sposób można zwabić pozaziemską istotę nazwaną 3X. Niestety, za nią podążają też inni. Rozpoczyna się...

Uwaga, dziewczyny!
To nie dla was!!!

Niestety, za nią podążają też inni. Rozpoczyna się mrożące krew w żyłach polowanie.

Uwaga, chłopaki!
Świetny ubaw gwarantowany!