Strzeżcie się chłopcy

Wydawnictwo: Jaguar

Cześć! Nazywam się Emily, a moja przyszywana siostra (i zarazem najlepsza przyjaciółka na świecie) ma na imię Tash. Bardzo, ale to bardzo interesujemy się chłopcami! I nic w tym dziwnego, mamy już przecież po trzynaście lat!Ostatnio udało nam się przekonać mamę, by dołączyła do taty, który jest na wykopaliskach archeologicznych w Chile. Rodzice wyjechali na całe dwa miesiące, a my przeprowadziłyśm

Julia Szymczak | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

Jest to bardzo ciekawa książka. Przeczytałam ją w ciagą dwóch dni ponieważ tak mnie wciągnęła.

Ta książka też jest świetna. I taka... nieprzewidująca, bo są takie w których już z góry wiem co się będzie działo. Ale w niej jest takie...Buuuuuuuuuuuuuum! i cała teoria poszła w gruzy ;D.

Sonia | 2012-12-10
Przeczytana: sierpień 2009

Książka idealna dla nastolatków. Z poczuciem humoru. Moim zdaniem bardzo szybko się je czyta :)

Karolina | 2011-01-14

Książka bardzo śmieszna, czasami wzruszająca. Też chciałabym mieć całe mieszkanie dla siebie i przyjaciółek. Bez żadnych rodziców. Bardzo zaskoczyło mnie jej zakończenie. Polecam!

nieznajoma2 | 2012-09-22

typowa młodzieżówka. lekka, szybko się czyta.

AlexiaS | 2012-05-01

Świetne ;)