Podręcznik dla księżniczek

Tłumaczenie: Małgorzata Mirońska
Wydawnictwo: Egmont Polska
Das Handbuch fur Prinzessinnen
Poetyka

Anni, Missy i Elina żyją według złotych reguł Podręcznika dla księżniczek, którego fragment znalazły pewnego dnia na zapleczu antykwariatu taty Missy. Gdyby udało się im odnaleźć dalszy ciąg tej niezwykłej książki, miałyby wtedy w rękach kompletną instrukcję, w jaki sposób można się stać prawdziwą księżniczką. Czy może im w tym pomóc tajemnicza arystokratka Belle von W.? Ilustracje: Franziska...

Ilustracje: Franziska Harvey

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Meghan99 | 2012-10-14

Trzy przyjaciółki, które znajdują osiem kartek podręcznika dla księżniczek i od tamtego momentu kierują się jego radami.

Marta | 2013-01-20

Moja ulubiona książka z dzieciństwa! Czytałam ją kilka razy choć nie lubię tego robić!

Cytrynka12 | 2013-09-17

Czytałam to dawno, ale pamiętam, że za bardzo mi się nie spodobało.

Kiara | 2016-01-22
Dzierzba | 2015-01-10