Czy warto być dobrym uczniem?

Cykl: Hot Dogi - ściśle tajna zakręcona ekipa! (tom 2)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Gute Noten sind gefaehrlich

Uwaga, dziewczyny! To nie dla was!!! Co proszę? Najlepsi uczniowie? Od kiedy to Robi, Maks, Dżian-Dong i Konrad należą do najlepszych uczniów w szkole? Dyrektorowi Palczastemu nie może pomieścić się w głowie, że jego nowy komputer podał właśnie takie dane. Jakby tego było mało, cała czwórka dostała zaproszenia na Olimpiadę Einsteina, czyli na spotkanie najmądrzejszych uczniów świata! Za...

Uwaga, dziewczyny!
To nie dla was!!!

Za tym kryje się oczywiście nowe zadanie Hot Dogów, którzy omyłkowo są brani za tajnych agentów. Podczas olimpiady kosmici chcą zrealizować straszliwe przedsięwzięcie i tylko Hot Dogi mogą temu zapobiec!

Uwaga, chłopaki!
Świetny ubaw gwarantowany!