Naruto tom 39 - W drogę

Wydawnictwo: J.P. Fantastica
-ナルト-
naruto, sasuke, manga, komiks
komiksy

Gdy Jugo, pierwotne źródło "Przeklętej Pieczęci", dołącza do grupy Sasuke, planowana formacja zostaje skompletowana. Na wieść o niej, Konoha i Brzesk mają się na baczności bardziej, niż zwykle.

Również Naruto trafia do nowego oddziału, który obiera sobie ten sam cel, co grupa Sasuke. Jest nim Itachi.

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2017-10-04
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 22 września 2017

Naruto dalej na dalszym planie. Sasuke kończy zbierać członków swojej drużyny, a następnie przyjdzie im zmierzyć się z dwójką członków „Brzasku”…

Główny wątek z Sasuke jest najlepszy w całym tomie. Podobał mi się nowy członek zespołu – osoba wyraźnie walcząca ze swoją bardzo mroczną stroną psychopatycznego mordercy. Bardzo efektownie wypada też starcie z wojownikami z „Brzasku” – poznajemy kolejnego łotra o specyficznej technice walki. Przy tym dalej zagadką pozostaje zamaskowany Tobi – swoim wesołym zachowaniem wyraźnie nie pasuje do „Brzasku” i można się zastanawiać co on w ogóle tam robi.

Z resztą wątków jest różnie. Podobał mi się powrót odmienionego Kabuto i jego konfrontacja Naruto – szkoda, że nie doszło do żadnego większego starcia przy okazji. Trochę za to zmęczyła mnie debata rady „Brzasku” – niemal same ściany tekstu.

Ciekawostką jest umieszczenie pod koniec tomu fragmentu tekstu – nie wiem czy to część opowiadania czy powieści – rozgrywającego się w świecie Naruto....

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 15 czerwca 2010

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

Boku | 2018-07-11
Seraff | 2018-06-11