Naruto tom 24 - W tarapatach

-ナルト-
naruto, sasuke, manga, komiks
komiksy
Worldpopolsku

Podczas walki na śmierć i życie Naruto z Kimimaro, eksponuje beczka ze śpiącym wewnątrz Sasuke! Wydostawszy się z beczki, Sasuke zostawia Naruto i oddala się w nieznanym kierunku. Czy jest już za późno?

Walka z wojownikami Osady Dźwięku wciąż trwa, co chwila przybierając nowy obrót!

[Wydawnictwo JPF, 2008]

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2017-03-11
Na półkach: 2017, Przeczytane
Przeczytana: 07 marca 2017

Dalszy ciąg walki z „porywaczami” z Kraju Dźwięku. Wydawać by się mogło, że Hikamaru jest ostatnim z towarzyszy Naruto pozostałym na placu boju, ale otrzymuje nieoczekiwaną pomoc…

Jest to kolejny z tomów, który skupiony jest niemal wyłącznie na walce, a fabuła specjalnie nie porusza się do przodu. Jednakże w dalszym ciągu miło było ponownie zobaczyć pewne postacie, a także obserwować jak dawni rywale muszą ze sobą współpracować, by pokonać wspólnego przeciwnika. Zaprezentowane tu techniki walki są bardzo widowiskowe, szczególnie że część bohaterów pokazuje swoje nowe umiejętności. Najbardziej w pamięć zapadają nowe właściwości jednego z wojowników z Kraju Dźwięku - bardziej wrażliwi czytelnicy mogą być w szoku. Niestety przy niektórych starciach nie udało się uniknąć niezamierzonych śmieszności. W końcu pojawia się też pewna bardzo klasyczna technika, która chyba obowiązkowo musi pojawić się w każdej mandze o sztukach walki. Rysunkowo jest bardzo dobrze – nowe formy wojowników z...

Aiwlys | 2013-02-11
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: wrzesień 2011

Przeczytałam go siedząc w poczekalni u lekarza. Kapitalna akcja, kilka wątków dziejących się równocześnie, a przez to jeszcze mocniej oczekuje się na ciąg dalszy. Muszę, muszę mieć kolejny tom.

Damian | 2015-02-01

Seria dojrzewała i stawała się coraz lepsza. Zdecydowanie dzięki temu fragmentowi historii Naruto stał się moją ulubioną serią mangi.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 17 listopada 2009

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

Narmo | 2016-12-28
amina | 2016-11-18