Kuroshitsuji Tom 10

Cykl: Kuroshitsuji (tom 10)
Wydawnictwo: Waneko
Kuroshitsuji 10
komiksy
Angae

Dziękuję za opiekę nad paniczem! Na przyjęciu u hrabiego Phantomhive dochodzi do serii morderstw. Młody panicz wraz ze swoimi gośćmi, zszokowany makabrycznymi wypadkami mającymi miejsce podczas burzowej nocy, zostaje uwięziony w rezydencji, w której, o zgrozo!, wciąż przybywa zabójca. Na domiar złego, jedną z ofiar zwyrodniaka jest Sebastian, niezastąpiony kamerdyner nastoletniego hrabiego....

Dziękuję za opiekę nad paniczem!
Na przyjęciu u hrabiego Phantomhive dochodzi do serii morderstw. Młody panicz wraz ze swoimi gośćmi, zszokowany makabrycznymi wypadkami mającymi miejsce podczas burzowej nocy, zostaje uwięziony w rezydencji, w której, o zgrozo!, wciąż przybywa zabójca. Na domiar złego, jedną z ofiar zwyrodniaka jest Sebastian, niezastąpiony kamerdyner nastoletniego hrabiego. Nieoczekiwanie w posiadłości otoczonej aurą ponurej tajemnicy zjawia się osobliwy wikariusz, któremu zagadkowy uśmiech nie znika z twarzy. Czy ten niespodziewany trzynasty gość to poszukiwany bezlitosny morderca?

źródło opisu: waneko.pl

źródło okładki: waneko.pl

Magdalena | 2017-10-27
Przeczytana: 26 października 2017

To było coś!
Te emocje i świadomość, że on żyje, a coś może być nie tak.
A końcówka wprost świetna!
I muszę przyznać, że nie miałam pojęcia, kto zabił(choć rzadko mi się to zdarza).
To był świetny tom!
Gorąco polecam ! ! !

Toshi | 2014-06-09
Przeczytana: 2013 rok

Uwielbiam... Całą serię.

EmilyStrange | 2013-05-10
Przeczytana: 09 maja 2013

Szczerze? Nie mogę się doczekać kolejnego tomu! Zakończenie niesamowicie rozpala ciekawość, no i samo rozwiązanie zagadki... szykuje się dużo nowych zwrotów akcji.

| 2013-04-27

Trochę niespodziewany był ten 'morderca' xd

MismeHellawes | 2013-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2013

Nawiązania do Sherlocka Holmesa były najlepsze :)

| 2013-04-26
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 26 kwietnia 2013

Chyba jeszcze nigdy aż tak szybko nie przeczytałam żadnego tomu Kuroshitsuji jak tego. Świetny i wciągający wątek, a zakończenie... mistrzostwo.

Intryga jest naprawdę niesamowita :) Prawie jak w kryminałach Agathy Christie.

| 2013-04-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga, 2013
Przeczytana: 20 kwietnia 2013

Wiecie, że profesor Arthur to tak naprawdę Arthur Conan Doyle'a, autor powieści o Sherlocku Holmesie??

ogniopluj | 2013-04-18
Na półkach: Przeczytane, Manga, 2013
Przeczytana: kwiecień 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czyli cała moja misterna teoria legła w gruzach? Szkoda, liczyłam na to, że zobaczę Grell'a. Ale z drugiej strony, dobrze, że akcja jest nieprzewidywalna. Daję dziesięć gwiazdek, bo zakończenie naprawdę mnie zaskoczyło.