Dengeki Daisy tom 6

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Cykl: Dengeki Daisy (tom 6)
Wydawnictwo: Waneko
Dengeki Daisy
manga, shoujo, uczniowie, szkoła, romans
komiksy
kasia05101993

Afera w którą wplątali się Kurosaki i Teru zbliża się do finału. Niestety, Teru zostaje uprowadzona przez pana Arai. Czy wysłać do Kurosakiego sygnał SOS?

źródło opisu: Waneko, 2012

źródło okładki: http://waneko.pl

_TOLA_ | 2018-12-27

Jedna z moich pierwszych mang, którą gorącą polecam. Lekki romans z wątkiem kryminalnym. Bardzo wciągająca i interesująca seria.

Jillian | 2015-09-10
Przeczytana: 08 września 2015

"Jeżeli tylko wyczuwa jakiś cień niebezpieczeństwa, natychmiast próbuje mnie chronić, odsuwając od siebie."

I dobrnęłam aż do 6 tomu, przede mną jeszcze kilka, a już martwię się, jak ja to przyjmę, gdy nadejdzie koniec? Niesamowicie wciągnęłam się w genialny świat, jaki stworzyła autorka.

Stało się coś, czego oczekiwałam i na co miałam nadzieję: Cieciu nie wyłysiał, radujmy się!

nata27 | 2013-09-06
Przeczytana: 09 listopada 2012

cudowna manga, zatopiłam się w niej jak w chmurce. Niech Kurosaki wyłysieje! :)

książek: 2049
Justyna | 2013-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2013

Jeden z lepszych romansów, które jak dotąd poznałam.

książek: 1934
Kyou | 2013-05-30