Projektowanie produktu

Tłumaczenie: Julita Mastalerz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria Kreatywna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
The Fundamentals of Product Design
reklama, produkt, sztuka użytkowa
sztuka

Książka zawiera kluczowe zagadnienia na temat projektowania produktu - od poszukiwania i źródeł pomysłów, poprzez analizę ludzkich potrzeb i tendencji rynkowych aż po dobracowanie koncepcji i realizację konkretnych projektów. Omawia też wytwarzanie produktu na etapie produkcyjnym i marketingowe przygotowanie do sprzedaży. Książka ukazuje wzornictwo z różnej perspektywy, jako dziedzinę...

Książka ukazuje wzornictwo z różnej perspektywy, jako dziedzinę interdyscyplinarną, wymagającą od twórcy koncepcji przedmiotu nie tylko wyobraźni i umiejętności plastycznych. Projektant musi wykazywać się znajomością różnorodnych technologii oraz zmysłem społecznym i ekonomicznym.

Książka jest bogato ilustrowana, zawiera przykłady prac projektantów z dziedziny wzornictwa, zarówno ekskluzywnych produktów jak i przedmiotów codziennego użytku.

źródło opisu: PWN, 2009

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/7434/projektowanie-produktu.html

misscherry | 2017-02-21
Przeczytana: 06 lutego 2017

Pozycja obowiązkowa dla studentów kierunków projektowych :)

damian071 | 2016-12-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Others