Stephenie Meyer. Biografia Autorki Cyklu Zmierzch

Stephenie Meyer: The Unauthorized Biography of the Creator of the Twilight Saga
978-83-61516-48-4
Stephenie Meyer, Zmierzch, wampir
kassey

Biografia autorki kultowego cyklu „Zmierzch” - jednego z najlepiej sprzedających się cykli książek nie tylko o wampirach, autorstwa M. Shapiro, który wcześniej napisał także biografię autorki cyklu powieści o Harrym Potterze J. Rowling. Poznajemy życiowe pasje, zainteresowania, poglądy na świat, miłość, wierność, przyjaźń pani Meyer.

opis empik.com

India | 2011-10-10
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Wymiana
Przeczytana: 10 października 2011

Bardzo dobrze napisana biografia, oparta na faktach a nie spekulacjach. Idealna dla każdego fana popularnej sagi.

Anna | 2014-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2014

"Biografia autorki cyklu Zmierzch"- ukazuje jak amerykańska pisarka Stephenie Meyer autorka powieści "Intruz" i sagi "Zmierzch" odniosła ogromny sukces, sprzedając miliony egzemplarzy swych książek, ale jest coś więc...ujawniono elementy jej prywatnego życie rodzinnego jak i również młodości. U podstaw jej utworów leżą wyniesione z domu wartości oraz umiejętności dokonywania wyboru. Idealnie ukazane zostało w tej książce to jak Stephenie radziła sobie z pisaniem sagi, jak przeżywała to wszystko.Jak i również to jak radziła sobie z popularnością. Uważam, że każdy fan sagi "Zmierzch" powinien przeczytać biografię autorki S.M.

Anna | 2016-06-01
Na półkach: 2016 ❤️, Przeczytane

Sięgnęłam po ta książkę z ciekawości, wiedząc co Meyer osiągnęła, ale dziwiąc się dlaczego ktoś sie na to zdecydował. Nie rozumiem po co pisać biografie kogoś kto ma całe życie przed sobą i jeszcze wszystko moze osiągnąć.
W każdym razie, książkę czyta sie szybko i w miarę płynnie, choć przeszkadzają co chwile cytowane wywiady z autorka Zmierzchu. Przez chwile zastanawiałam sie czy potrzeba mieć jakąkolwiek wiedzę by napisać biografie Stephanie Meyer procz treści wywiadów które udzieliła.
Książka moze zaciekawić fanów Zmierzchu, ale w jak mam byc szczera to nie znajdziecie w niej żadnych ciekawostek.

Sylwia Zabłocka | 2013-05-27
Przeczytana: 27 maja 2013

Byłaby całkiem niezła, gdyby nie fakt, że autor co kilka stron powtarzał te same informacje ;/

Łukasz Chrzanowski | 2015-01-12

Poziom Wikipedii i nic więcej :(

Joanna | 2011-05-20
Przeczytana: 07 listopada 2010

Książka świetnie opisuje życie Stephenie Meyer. Ukazuje z jakimi problemami Stephenie spotykała się na początku swojej kariery.

dhampirka19 | 2012-05-24
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2012
Przeczytana: 15 maja 2012

Autor ma bardzo osobliwy styl pisania przez co książka bardzo wciąga.
Gorąco polecam!

Ola | 2010-10-21

Brdzo ciekawie napisana biografia :)

Narysowana1996 | 2010-08-10
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione