Idealna Dziewczyna

Girl Perfect
978-83-60124-58-1
dziewczyna, biografia, modelka, idealna
Asia

W wieku ośmiu lat Jennifer Strickland weszła w świat mody, który miał ją doprowadzić do wielkiej kariery. Na zewnątrz wszystko wyglądało świetnie - pracowała dla Giorgia Armaniego, reklamowała firmy, takie jak Oil of Olay czy Mercedes Benz, stała się znaną modelką. Jednak szybko odkryła, że kariera modelki nie prowadzi do poczucia spełnienia i satysfakcji... Idealna dziewczyna to przejmująca...

Idealna dziewczyna to przejmująca historia podróży Jennifer w odkrywaniu prawdziwego piękna. Strony tej książki oferują wgląd w rzeczywistość reklamy i mody, odnajdziesz na nich również dziewczynę, której zmagania są podobne do twoich. Zasady prawdziwego piękna zniszczą iluzję, że zewnętrzne piękno i sukces są w stanie przynieść zaspokojenie.

Jennifer Strickland zdobyła stopień licencjata w dziennikarstwie radiowym oraz stopień magistra literatury. Była także modelką dla Ford Models NYC, Niny Blanchard w Los Angeles, Fashion Model Management w Mediolanie i NOVA Models w Monachium. Pracowała na wybiegach Mediolanu dla Giorgia Armaniego i wystąpiła w wielu reklamach telewizyjnych. Jej zdjęcia pojawiły się w "Teen", "Cosmopolitan", "Vogue", "Glamour" i w różnych akcjach reklamowych.

źródło opisu: http://www.merlin.pl

źródło okładki: http://www.koinonia.org.pl/

Evita | 2011-02-24
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 24 lutego 2011

Gdybym mogła wystawić pół gwiazdki,to i tak by było za dużo.Czuję się oszukana!Tytuł książki"Idealna dziewczyna",Historia życia słynnej modelki...akurat!Myślałam,że to coś w stylu "Kwiat pustyni".Po przeczytaniu kilku stron "szczęka mi opadła".Autorka przemawia do mnie słowami-" pomogę ci odnaleźć swoje powołanie,uwierz w siłę Boga i Jego Syna,Oni Ci pomogą..."Wow!Nie polecam tej książki nikomu.Totalne nieporozumienie.W skrócie,modelka opisuje swoje życie,stawia się w bardzo dobrym świetle,ona jest cacy a mężczyźni tylko czyhają na jej cnotę i są bee,ale ona dzięki wierze w Boga daje radę przejść przez ten "koszmar".Nie wiem,czy śmiać się,czy płakać.Cytat ze wstępu (..)"nie miałam pojęcia o tym,że Bóg był przy mnie cały czas.Ojcze,dziękuję Ci za bezgraniczną miłość,którą objawiłeś mi przez swego Syna Jezusa.Jezu,dziękuję Ci,że umarłeś za mnie,zbawiłeś mnie i uwolniłeś.Kocham Cię z całego serca i nie mogę się doczekać,kiedy spotkam się z Tobą twarzą w twarz."

aleksnadra | 2012-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2012

Wiele dziewczyn w Polsce i na świecie pragnie zostać modelkami. Co je przyciąga do tego zawodu? Pragnienie bycia sławnym, możliwość podróżowania, poznawanie nowych ludzi, samej siebie i swoich możliwości? A może interesuje je proces tworzenia, magia pokazów, bliskość pięknych materiałów, nowych ubrań?
Ogromnie ciekawi mnie życie modelek, chciałabym je poznać, od kuchni, że tak powiem. Dlatego staram się czytać każdą książkę na ten temat, która wpadnie mi w oko lub rękę.

"Idealna dziewczyna" jest właśnie jedną z nich.
To historia Jennifer Strickland, słynnej modelki, która odkryła, że choć marzenia się spełniają to nie zawsze przynoszą one spodziewawane korzyści. Jennifer Strickland swoją karierę rozpoczęła już w wieku ośmiu lat, biorąc udział w pierwszych pokazach i sesjach zdjęciowych.

Pracowała dla najlepszych projektantów, w tym Giorgia Armaniego. Pozowała do zdjęć dla znanych marek kosmetyków takich jak Oil of Olay czy firm: Mercedes Benz. Występowała również w wielu...

Angela21 | 2013-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2013

Pożyczyła mi ją koleżanka, patrząc na pomyślałam sobie o fajnie przeczytam co dzieje się na wybiegach. Niestety już w podziękowaniu zauważyłam dużo podziękowań związanych z Bogiem, a dalej? Było tylko gorzej i ... no nie doczytałam jej nie zmuszę się. Byłam w szoku i chwilami chciało mi się śmiać. Mężczyźni są tam oczerniani i seks to zło - bynajmniej ja tak odebrałam to. Dziwi mnie to, że Jennifer pisze o seksie tylko małżeńskim, a sama spała przed ślubem z wieloma innymi to nie ona powinna dawać takie wytyczne, bo to każdego indywidualna sprawa co robi ze swoim życiem intymnym. Jestem bardzo rozczarowana, pierwszy raz trafiłam na coś takiego.

holly25 | 2011-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2011

napiszę krótko: nie tego się spodziewałam :(

GranatowaZakładka | 2016-09-13
Raspberry | 2016-08-14