Randka z Addisonem

Wydawnictwo: Albatros
Talking to Addison
83-88722-13-1
villemo47

Holly, młoda sfrustrowana kwiaciarka, z braku innych możliwości, musi wprowadzić się do mieszkania dzielonego przez trójkę znajomych: Josha - prawnika o niesprecyzowanej orientacji seksualnej, Kate - śliczną, bardzo pewną siebie posiadaczkę doskonałej posady w City, oraz ekscentrycznego, niezwykle przystojnego Addisona, programistę komputerowego. Jedno krótkie spotkanie wystarczy, by Holly...

Jedno krótkie spotkanie wystarczy, by Holly zakochała się po uszy. Ale jak oderwać obiekt jej zainteresowaia od klawiatury i internetowej przyjaciółki Claudii? Jak wyciągnąć go z domu?
Pierwsza próba kończy się katastrofą...

Reading_is_sexyy | 2012-05-16

Książka lekka, przyjemna i bardzo szybko się czyta. Wybuchy śmiechu gwarantowane! Serdecznie polecam!

Kasiag | 2012-03-25

Beznadziejna książka, z równie beznadziejną bohaterką w roli głównej i kiepskim humorem. W założeniu miało być chyba śmiesznie, ale wyszło żałośnie:( Nie polecam.

Katherina87 | 2012-11-21

Młoda dziewczyna musi wprowadzić się do mieszkania dzielonego przez trójkę znajomych. Od razu zakochuje się w jednym ze swoich nowych współlokatorów i zaczyna starać się o jego względy. Jej rywalami są klawiatura komputera i internetowa przyjaciółka jej oblubieńca...

Ewa | 2013-01-16
Przeczytana: styczeń 2013

Nie jest to może literatura z najwyższej półki, skłaniająca czytelnika do głębszych refleksji, ale na pewno jest w tej książce coś, co w magnetyczny sposób przykuwa uwagę i nie pozwala się od niej oderwać. Jenny Colgan ma wyjątkowo lekkie pióro i zdolność do przekazywania swoich opowieści w niebanalny i skrzący wręcz humorem sposób. Niby łatwa, przewidywalna i prosta w odbiorze historia jakich wiele - czterech współlokatorów w wielkim mieście poszukuje swojego przeznaczenia. A jednak jest coś, co wyróżnia tę książkę na tle innych, podobnych do niej - ciekawy styl pisania, pierwszorzędnie przeprowadzana narracja pierwszoosobowa, a przede wszystkim - interesujące postacie, których losy NAPRAWDĘ potrafią wciągnąć ! Serdecznie polecam każdemu, zwłaszcza na długie, nudne zimowe wieczory (no, może na jeden wieczór, bo gwarantuję że trudno będzie się od niej oderwać:))

Paulina Kucińska | 2012-12-19
Przeczytana: 18 grudnia 2012

Naprawdę nie spodziewałam się, że w tej książce znajdą się takie akcje xD

Bibliofilka91 | 2016-05-01

Lekkie czytadło, warte szybkiego zapomnienia.

Natalia | 2012-09-27

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

A tak chciałam aby była ona z Addddim...

Asiek | 2012-05-07
Przeczytana: 07 maja 2012

Jeśli można powiedzieć, że książka jest słaba i powiela typowy schemat nie udanego romansu to zdecydowanie do takich książek można zaliczyć powyższą pozycję. Na książkę Jenny Colgan trafiłam przypadkiem , kiedy szukałam lekkiej książki na dzisiejsze popołudnie. Zaciekawiło mnie kiedy na odwrocie książki zobaczyłam zdanie : : „Lekka, łatwa i przyjemna lektura dla wszystkich romantyków, którym nie brakuje poczucia humoru”. Niestety mimo usilnych poszukiwań nie byłam w stanie odnaleźć w tej książce nawet minimalnej dawki humoru. Chyba jedna z najsłabszych pozycji książkowych jakie miałam okazję przeczytać w ostatnim czasie.

Ania | 2013-08-27

książka wciąga, jest lekka i przyjemna, ciężko się od niej oderwać. Mimo to zakończenie mnie zdenerwowało, a konkretniej postawa głównej bohaterki. Oceniałam ją wysoko, fajnie napisana, czasem z humorem, ale po dotarciu na ostatnia stronę i przetrawieniu jej moja ocena diametralnie spadła. Jest zbyt naiwna.

Amestris | 2011-07-14
Przeczytana: 01 stycznia 2009

Prześwietna książka! Mam ją w polskiej i angielskiej wersji, czytałam wielokrotnie i co jakiś czas lubię do niej powracać :) Polecam każdemu, kto lubi się pośmiać z niebanalnych przemyśleń.