Po prostu przyjaciele

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-163-X
powieść amerykańska
niebieska

Jack i Freya są tylko przyjaciółmi. Spotkali się ponad dziesięć lat temu, a teraz, już po trzydziestce, znają się wzajemnie aż za dobrze. I wiecznie mają do siebie pretensje, choć ogromnie się lubią. Freya nie akceptuje upodobania Jacka do młodziutkich laleczek z planety Gumy do Żucia. On natomiast ma za złe swojej przyjaciółce, że absolutnie nie rozumie męskich słabości. Kiedy więc Freya, porzucona przez aktualnego partnera, wprowadza się na krótko do mieszkania Jacka, napięcie pomiędzy nimi gwałtownie rośnie. Do kryzysu dochodzi, gdy Jack ma udawać zakochanego we Frei podczas ślubu jej siostry. Dlaczego nagle przestało się między nimi układać? Ale czy w ogóle możliwa jest przyjaźń między kobietą a mężczyzną?

Priada | 2011-11-15
Na półkach: Przeczytane, Romansidła
Przeczytana: 23 września 2011

Książka pochłoneła mnie bez reszty. Relacja mędzy głównymi bohateramijest przezabawna. Czytając "Po prostu przyjaciele" raz się śmiałam raz płakałam innym razem pękałam z zazdrości. Książka bardzo dobra dla osób które w zimowe wieczory bedą się nudziły czy też będą leżały chore w łóżku. Po lekturze wyzdrowiejecie kochani.

Justyna16823 | 2013-09-27
Przeczytana: 27 września 2013

Jak dla mnie początek trochę nudny, ale skończyłam ją czytać ponieważ chciałam sprawdzić czy moje przypuszczenia odnośnie zakończenia sprawdzą się. No i nie myliłam się, co jest oczywiście wadą tej książki, jest po prostu przewidywalna. Mimo to warto przeczytać i przekonać się czy prawdziwa przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa.

Ziraelka | 2016-11-09
Przeczytana: 18 maja 2014

Oddam tę książkę za koszty wysyłki! Zapraszam do kontaktu!

karolinapawelczyk | 2016-09-19
Przeczytana: 11 września 2016