Piękne i bogate

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Światowy Bestseller". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Alfa - Wero
Too damn rich
Piękne, bogate
dona

Kenzie, Dina i Zandra, trzy niezwykłe, piękne i ambitne młode kobiety, żyją w świecie bogactwa, luksusu, władzy i wielkich namiętności. Wkrótce jednak dostrzegają, że ów beztroski na pozór świat pełen jest czyhających zewsząd niebezpieczeństw. Burghley, handlujący cennymi dziełami sztuki szacowny dom aukcyjny o światowej renomie, z którym związane są wszystkie trzy bohaterki, staje się celem złowrogiej intrygi tajemniczego geniusza zbrodni, precyzyjnie, krok po kroku realizującego swój podstepny plan.

Mirka | 2015-06-22
MonikaKing | 2013-11-21