Beverly Hills 90210

Okładka książki Beverly Hills 90210 Mel Gilden
Okładka książki Beverly Hills 90210
Mel Gilden Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Beverly Hills 90210 (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Beverly Hills 90210 (tom 1)
Beverly Hills 90210
Egmont Polska
1994-02-01
1994-02-01
Jacek Manicki
Beverly Hills 90210 Brenda Brandon Donna Kelly Andrea Steve Dylan David

Wychowałam się na tym serialu i na podstawie tego powstała książka dla nastolatek opowiada o młodych ludziach chodzących do szkoły West Beverly High jest to szkoła dla młodzieży.
Lekka, luźna i przyjemna książka opowiada o ich perypetiach, miłościach, wzlotach, upadkach, romansach bohaterów tej książki.
Mam sentyment do książki uważam, że jest fajną książką.....przeczytałam jednym tchem.

Mam sentyment do książki uważam, że jest fajną książką.....przeczytałam...

Fajnie się było znowu przenieść do Beverly Hills. Książka całkiem niezła, ale osobiście wolę serial.

Lekka, luźna seria książek dla nastolatków i nie tylko. :) Posiadam wszystkie części. Chętnie sięgam po te pozycję, gdy mam chęć przypomnieć sobie dzieciństwo :)
Polecam!

Polecam!

Książka została napisana na podstawie popularnego serialu amerykańskiego, hit lat 94-96 chyba każdy kto był wtedy nastolatkiem przerabiał ten serial.Ja również, a książki dostawałam w prezencie od chłopaka (obecnego męża) i do dziś stoją na półce jako wspomnienie lat młodzieńczych. Wtedy pochłaniałam je jednym tchem, kto wie może kiedyś do nich wrócę:)

Wakacje 2012

Wakacje 2012

ach czasy podstawowki ;)

ach czasy podstawowki ;)

Książka dość stara, a takie zwykle bardzo ciężko mi się czyta, ale ta była dość ciekawa. Książka wyciągnięta niczym z "Plotkary" pełna skandali i miłości. Ogólnie to powinna przejść.

• Dzieciństwo
  • Literatura młodzieżowa