Beverly Hills 90210

Tłumaczenie: Jacek Manicki
Cykl: Beverly Hills 90210 (tom 1)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Beverly Hills 90210
Barbara

West Beverly High to szkoła jedyna w swoim rodzaju, gdzie każdy funkcjonuje na najwyższych obrotach. Rodzina Walshów trafiła tu z Minneapolis. Bliźnięta Brandon i Brenda ostro walczą o przetrwanie i zajęcie dobrej pozycji wśród ludzi uprzywilejowanych przez los...

anonim10514 | 2014-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2014

Fajnie się było znowu przenieść do Beverly Hills. Książka całkiem niezła, ale osobiście wolę serial.

Camilla | 2013-05-30
Przeczytana: 1994 rok

Książka została napisana na podstawie popularnego serialu amerykańskiego, hit lat 94-96 chyba każdy kto był wtedy nastolatkiem przerabiał ten serial.Ja również, a książki dostawałam w prezencie od chłopaka (obecnego męża) i do dziś stoją na półce jako wspomnienie lat młodzieńczych. Wtedy pochłaniałam je jednym tchem, kto wie może kiedyś do nich wrócę:)

AlexDelaware | 2012-09-26

Wychowywałem się na tym serialu:). Może wybitna literatura to nie jest, ale sentyment pozostaje. Łącznie przeczytałem ok. 12 książek dotyczących tego serialu. Tak wiem - rzeźnia! :D

Yuuki | 2011-12-19
Przeczytana: sierpień 2011

Książka dość stara, a takie zwykle bardzo ciężko mi się czyta, ale ta była dość ciekawa. Książka wyciągnięta niczym z "Plotkary" pełna skandali i miłości. Ogólnie to powinna przejść.

Olusia | 2012-07-05

ach czasy podstawowki ;)

Agnieszka Reszka | 2014-01-09

To były fajne czasy ;) ciekawe perypetie paczki młodych przyjaciół... pamiętam jak z kuzynką czytałyśmy do późnych godzin nocnych tę serię. Polecam dla młodzieży fantastyczna lektura ;)

Agnieszka8487 | 2013-06-02

Lekka, luźna seria książek dla nastolatków i nie tylko. :) Posiadam wszystkie części. Chętnie sięgam po te pozycję, gdy mam chęć przypomnieć sobie dzieciństwo :)
Polecam!

Dominika | 2012-07-28