Wesołych Świąt!

Tłumaczenie: Marek Fedyszak
Cykl: Beverly Hills 90210 (tom 5)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Beverly Hills 90210 - 'Tis The Season
Barbara

Nastały święta w Beverly Hills. Ale przy temperaturze powyżej 30 stopni nie jest to bynajmniej białe, śniezne Boże Narodzenie. Rodzina Walshów z Minnesoty, głęboko przywiązana do tradycji, potrafi jednak nawet w słonecznej Kalifornii wyczarować gwiazdkowy nastrój. Czy Steve odgadnie tajemnicę swego pochodzenia? Czy Dylan potrafi przekreślić przeszłość i wybaczyć ojcu? Czy Donna wreszcie...

Czy Steve odgadnie tajemnicę swego pochodzenia?
Czy Dylan potrafi przekreślić przeszłość i wybaczyć ojcu?
Czy Donna wreszcie zdecyduje się pod jemiołą wyznać Davidowi swoje prawdziwe uczucia?
Choć choinka się sypie, a śnieg jest ze sklepu, choć jedyny dzwonek to dzwonek do drzwi, te pierwsze święta bliźniąt z Minnesoty w Beverly Hills będa obfitować w pamiętne wydarzenia.

Yuuki | 2011-12-19
Przeczytana: sierpień 2011

Podobnie jak pierwsza część ta była dość wciągająca. Nie powiedziałabym, że jest to super książka. Taka zwyczajna, ale i na swój sposób, że tak powiem intrygująca. Zachęcam do przeczytania.

AlexDelaware | 2012-09-26

Ciepła, rodzinna, świąteczna i za to...1 punkt więcej niż faktycznie się należy :). Dałbym 6,5, ale nie ma takiej punktacji...

Joanna Eliasz | 2016-10-02
wazka1604 | 2016-04-24