Życie nie pieści

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Cykl: Beverly Hills 90210 (tom 10)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Beverly Hills 90210 - Senior Year
Barbara

Nadchodzi ostatni, decydujący szkolny rok, ale odlotowa paczka przyjaciół z WBHS nie zawaha się podjąć nowego wyzwania! Czy Kelly uda się ukryć pod maską uśmiechu złamane serce? Poświęca przecież miłość dla przyjaźni. Dylan i Brenda próbują kontynuować swój związek, jakby podczas wakacji nic się nie wydarzyło. Ciekawe, czy to możliwe? Brenda stała sie potulna i posłuszna wobec rodziców - może...

Brenda stała sie potulna i posłuszna wobec rodziców - może to tylko cisza przed burzą?
Czy Brandon, pod nawałem obowiązków dziennikarskich, nie zatraci poczucia, co jest właściwie w życiu najwazniejsze?
David i Donna nie rozmawiali o tym, co robili podczas wakacji. Może juz pora, żeby sobie wszystko wyjaśnić?

maciekzimowski | 2015-08-15
Przeczytana: 19 sierpnia 2015