Przysięga zemsty

Wydawnictwo: Amber
Blood Oath
83-7082-138-3
Spooky

Tajemnica tkwi w przeszłości... Peter Houston usiłuje odnaleźć grób ojca poległego w 1944 roku we Francji. Próby okazały się daremne. Człowiek, który miał kiedyś opiekować się grobem, znika w niejasnych okolicznościach. Ktoś chce za wszelką cenę ukryć prawdę sprzed trzydziestu siedmiu lat. Peter jednak nie rezygnuje. Swój upór przypłaca śmiercią żony. Teraz już nie cofnie się przed niczym...

SłabyGracz | 2013-08-07

Jestem ta książką totalnie zawiedziony. Po trylogii o Johnie Rambo spodziewałem się czegoś lepszego w wykonaniu tego autora. David Morell zastosował, niestety, bardzo prosty zabieg ciągłego przerzucania bohaterów z miejsca do miejsca, z kraju do kraju, od sceny akcji do sceny akcji. Nie sprawiło to, że czytelnik jest się w stanie ustrzec nudy i znużenia. Stylowi literackiemu nie można nic zarzucić. Jest po prostu przeciętny. Zabrakło jednak jakiegoś rozbudowanego tła. Mamy po prostu do czynienia z krótkim czytadłem w stylu książek wydawanych przez przedsiębiorstwo Toma Clancy'ego(nie mylić z tym autorem, bo to nie on pisze te książki). Można przeczytać w ostateczności, ale trzeba mieć na uwadze, że jest to po prostu męska wersja kioskowych romansów za kilka złotych.

Lucyna | 2014-08-15
Przeczytana: 13 sierpnia 2014

Szybko przeczytana, niestety nie warta polecenia. Bardzo przewidywalna.

Wikulina | 2016-09-23
Na półkach: SENSACJA, Przeczytane
Przeczytana: 23 sierpnia 2016

Niestety ta książka nie trafiła w moje gusta. Dlatego oceniam ją 50/50. Sam styl pisania autora bardzo przyjemny, ciekawie rozwijająca się akcja, dużo zagadek... Niestety przy końcówce już się trochę "zmęczyłam". Nie jestem do końca pewna czy bym ją poleciła choć zdecydowanie książka ta znajdzie swoich fanów :)

ZAMBIA | 2015-01-03
Przeczytana: 03 maja 2002

Świetna książka , klasyka gatunku. Mistrzostwo autora , kolejny raz potwierdzone. Aż sama się czyta i szkoda, że taka krótka.

Acik | 2016-11-28
portos | 2016-09-30