Leczenie głodem w medycynie naturalnej

Autor:
papier
Piotr Fras
5 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Dr Herman Geesing proponuje stosunkowo prostą metodę eliminacji rezultatów błędów stale popełnianych w życiu, nie tylko błędów w żywieniu. To co proponuje autor, jest rodzajem postu, w którym duży nacisk kładzie się na pozbycie zmęczenia, codziennych stresów, nierównowagi psychicznej. Ważne aby pacjent w pierwszej kolejności osiągnął uspokojenie i wyciszenie, a następnie odczuł poprawę stanu zdrowia.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników

Kalendarium literackie
  • Patrick Süskind
    66. rocznica
    urodzin
    Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.
  • Henri Loevenbruck
    43. rocznica
    urodzin
    Nie ma takiej góry, na którą nie dałoby się wejść
  • Viktor E. Frankl
    110. rocznica
    urodzin
    Żaden człowiek nie powinien osądzać innych, jeśli sam całkowicie szczerze nie odpowie w głębi serca na pytanie, czy w podobnych okolicznościach nie postąpiłby tak samo.
  • Erica Jong
    73. rocznica
    urodzin
    Zawsze podziwiałam twórców. Po skończonej lekturze miałam zwyczaj całować ich podobizny na obwolutach. Uważałam wszystko, co wydano drukiem za relikwię... Szybko nauczyłam się, że książka, starannie udrapowana przed nosem może stanowić tarczę kuloodporną, azbestową ścianę, działać jak czapka-niewidk... pokaż więcej
  • Tennessee Williams
    104. rocznica
    urodzin
    Pogrzeby są ciche. Jeśli nie było się tam, przy łóżku, kiedy wyją i jęczą -'nie daj mnie'-to człowiek w ogóle nie podejrzewa, że była jakaś krwawa walka ze śmiercią.
  • Brian Bolland
    64. rocznica
  • Thomas Archibald Barron
    63. rocznica
    urodzin
    Jesteś wszystkim, co się na ciebie składa.
  • Joseph Campbell
    111. rocznica
    urodzin
    [...] jeśli idziesz za tym, co cię uszczęśliwia, to jakbyś podążał jakimś szlakiem, który istniał od zawsze, czekał na ciebie, i że życie, które właśnie przeżywasz, jest tym, które było ci jakoś pisane.
  • Jerzy Pertek
    95. rocznica
  • Michał Gałek
    37. rocznica
  • Raymond Chandler
    56. rocznica
    śmierci
    Baby łżą na każdy temat...po prostu, żeby nie wyjść z wprawy.
  • Diana Wynne Jones
    4. rocznica
    śmierci
    Jako młoda dziewczyna Sophie spaliłaby się ze wstydu za swoje zachowanie. Jako staruszka nie przejmowała się niczym, co zrobiła czy powiedziała. Co za ulga.
  • Stanisław Stampf’l
    35. rocznica
  • John Kennedy Toole
    46. rocznica
    śmierci
    Seks jest lekarstwem na wszystko, od płaskostopia po depresję psychiczną.
  • Walt Whitman
    123. rocznica
    śmierci
    Nie przemówię do ciebie, lecz będę myślał
    o tobie, gdy usiądę samotny lub samotny zbudzę się w nocy,
    Będę czekał, bo nie wątpię, że spotkam cię znowu,
    I zadbam o to, aby cię nie utracić

Znajdź nas na Facebooku