Okładka książki Leczenie głodem w medycynie naturalnej

Leczenie głodem w medycynie naturalnej

Autor:
papier
Piotr Fras
5 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Dr Herman Geesing proponuje stosunkowo prostą metodę eliminacji rezultatów błędów stale popełnianych w życiu, nie tylko błędów w żywieniu. To co proponuje autor, jest rodzajem postu, w którym duży nacisk kładzie się na pozbycie zmęczenia, codziennych stresów, nierównowagi psychicznej. Ważne aby pacjent w pierwszej kolejności osiągnął uspokojenie i wyciszenie, a następnie odczuł poprawę stanu zdrow...

Dr Herman Geesing proponuje stosunkowo prostą metodę eliminacji rezultatów błędów stale popełnianych w życiu, nie tylko błędów w żywieniu. To co proponuje autor, jest rodzajem postu, w którym duży nacisk kładzie się na pozbycie zmęczenia, codziennych stresów, nierównowagi psychicznej. Ważne aby pacjent w pierwszej kolejności osiągnął uspokojenie i wyciszenie, a następnie odczuł poprawę stanu zdrowia.

Gdzie kupić?

Kalendarium literackie
  • Carlo Collodi
    188. rocznica
    urodzin
    - I co dalej? - spytał Pinokio.
    - Nic - westchnął Gepetto z rezygnacją. - Jesteśmy zgubieni..
    - Zgubieni? Dlaczego zgubieni? - zaprotestował Pinokio. - Daj mi, tato, rękę i uważaj, żebyś się nie poślizgnął.
    - Dokąd mnie teraz prowadzisz?
    - Spróbujemy raz jeszcze. Chodź i nic się nie bój.
  • Dale Carnegie
    126. rocznica
  • Michele Fitoussi
    60. rocznica
    urodzin
    Nienawiść zżera, paraliżuje i przeszkadza żyć
  • Frances Hodgson Burnett
    165. rocznica
    urodzin
    To takie smutne, gdy książka się kończy
  • Laurence Sterne
    301. rocznica
    urodzin
    Miłość jest niczym bez sentymentu. A sentyment jest jeszcze mniej wart bez miłości.
  • Bartosz Łapiński
    40. rocznica
    urodzin
    ... słowo "kurwa" jest w naszym kraju rodzajem mantry. Indyjscy mnisi całymi dniami powtarzają różne mantry, na przykład OMM... OMM... albo TAU... TAU... czy coś w tym rodzaju. Natomiast u nas prawie cały naród nieświadomie stosuje jako mantrę wyżej wspomniane słowo. Jego układ liter, a zwłaszcza mo... pokaż więcej
  • Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
    123. rocznica
    urodzin
    Nie widziałam Cię już od miesiąca.
    I nic. Jestem może bledsza,
    trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca.
    Lecz widać można żyć bez powietrza.
  • Arundhati Roy
    53. rocznica
    urodzin
    Kiedy kogoś zranisz, zaczyna cię mniej kochać. Taki skutek mają nieostrożne słowa. Ludzie zaczynają cię mniej kochać.
  • Karol Bunsch
    27. rocznica
    śmierci
    Ja walczę z takim bogiem, którego względy kupić, a usługi wynająć można!
  • Ferdynand Goetel
    54. rocznica
    śmierci
    ...górale, ludność podtatrzańska. Ci, są takim samym fenomenem etnicznym, jak Tatry przyrodzonym. Nieodgadłe zmieszanie typów etnicznych, jakie się tu kiedyś dokonało, wyodrębniło ich nie tylko z reszty polskiego ludu, ale chyba i z ludów Europy. Wywodzono rodowód ich od Rzymian, nordyków, czerwonos... pokaż więcej
  • Arthur Hailey
    10. rocznica