Okładka książki Leczenie głodem w medycynie naturalnej

Leczenie głodem w medycynie naturalnej

Autor:
papier
Piotr Fras
5 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Dr Herman Geesing proponuje stosunkowo prostą metodę eliminacji rezultatów błędów stale popełnianych w życiu, nie tylko błędów w żywieniu. To co proponuje autor, jest rodzajem postu, w którym duży nacisk kładzie się na pozbycie zmęczenia, codziennych stresów, nierównowagi psychicznej. Ważne aby pacjent w pierwszej kolejności osiągnął uspokojenie i wyciszenie, a następnie odczuł poprawę stanu zdrow...

Dr Herman Geesing proponuje stosunkowo prostą metodę eliminacji rezultatów błędów stale popełnianych w życiu, nie tylko błędów w żywieniu. To co proponuje autor, jest rodzajem postu, w którym duży nacisk kładzie się na pozbycie zmęczenia, codziennych stresów, nierównowagi psychicznej. Ważne aby pacjent w pierwszej kolejności osiągnął uspokojenie i wyciszenie, a następnie odczuł poprawę stanu zdrowia.

Gdzie kupić?
Sklep