Leczenie głodem w medycynie naturalnej

Wydawnictwo: Astrum
Heilfasten Der Weg zur neuen Jugend
83-7249-028-7
zdrowie, medycyna
Piotr Fras

Dr Herman Geesing proponuje stosunkowo prostą metodę eliminacji rezultatów błędów stale popełnianych w życiu, nie tylko błędów w żywieniu. To co proponuje autor, jest rodzajem postu, w którym duży nacisk kładzie się na pozbycie zmęczenia, codziennych stresów, nierównowagi psychicznej. Ważne aby pacjent w pierwszej kolejności osiągnął uspokojenie i wyciszenie, a następnie odczuł poprawę stanu zdrowia.

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Piotr Fras | 2010-08-05
Przeczytana: 2001 rok