Koszmarny Karolek i złowrodzy wrogowie

Tłumaczenie: Maria Makuch
Cykl: Koszmarny Karolek (tom -)
Wydawnictwo: Znak
Horrid Henry's Evil Enemies
PannaP

Wybór dziesięciu opowiadań z poprzednich książeczek z najgorszymi wrogami Koszmarnego Karolka w roli głównej. Utrwalenie kilku skutecznych sposobów na przechytrzenie Wrednej Wandzi, Jędzowatej Jadzi, Doskonałego Damianka i kilku innych osób, także dorosłych.Fantastyczna książeczka do kolekcji tomików o Koszmarnym Karolku, wzbogacona o dodatkowe elementy, takie jak: kolorowe ilustracje, zaszyfrowane informacje do rozszyfrowania, przepisy na gludyń, spis wszystkich wrogów. Świetna zabawa dla fanów Koszmarnego Karolka.

źródło opisu: Znak, 2008

źródło okładki: www.znak.com.pl