Oj, Hela

Cykl: Hela (tom 1) | Seria: To Lubię
Wydawnictwo: Literatura
Livre

Hej, hej! Mam na imię Hela i jestem najfajniejszą dziewczynką w naszym domu! Mieszkam z mamą i tatą, i Parówkasem. To mój pies; Andrzej mówi, że wygląda jak psi frankensztajn, ale ja się nie gniewam, bo to prawda. Bardzo go lubię, mimo że jest trochę różowy (Parówkas, nie Andrzej). Chodzę do trzeciej de i przyjaźnię się z Magdą, Kamilą i Patrycją, która jest najwyższa i najmądrzejsza w...

Chodzę do trzeciej de i przyjaźnię się z Magdą, Kamilą i Patrycją, która jest najwyższa i najmądrzejsza w klasie, bo siedzi w niej już drugi rok. Często do mnie przychodzą i zawsze świetnie się bawimy. Odwiedza mnie też mój kuzynek Ryszardek, ale o nim opowiem wam innym razem…

Ilustrator: Marcin Bruchnalski

źródło opisu: Wydawnictwo Literatura, 2011

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl/

Nika | 2016-01-09

Czytałam ją kilka lat temu i bardzo miło ją wspominam.

Ukochana z dzieciństwa. Przezabawny zbiór historyjek o Heli - naprawdę genialny. Uwielbiałam tę książkę w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Rozwalił mnie rozdział, w którym Hela odwiedza mamę w pracy... Naprawdę warto przeczytać i trochę się pośmiać:)

Gabi9454 | 2015-02-09

Polecam !
Uważam , że książka jest zabawna i interesująca.
Są śmieszne nazwy np. Parówkas.

Miśka | 2012-11-29

Fajna

Nirvana | 2011-06-29

Super książka. Trochę niektórych momentów nie pamiętam, bo czytałam ją dość dawno. Bardzo spodobał mi się pies Heli , który wabił się Parówkas.

Sandra | 2014-03-23

Książka super. Bardzo spodobały mi się zabawne historie Heli i nie mogę się już doczekać kiedy przeczytam drugą część.

Kanakuji | 2012-03-10

Też mi się bardzo podobała a najbardziej wspólna praca domowa.

Rosette | 2011-06-28
Przeczytana: 2009 rok

Polecam tą przezabawną książkę o zwariowanej Heli!

julia04 | 2014-11-25
Przeczytana: 05 stycznia 2014