Mikołajek. Książka rozkładanka

Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska
Wydawnictwo: Znak
Petit Nicolas

Mikołajek i jego kumple po raz pierwszy w trzech wymiarach! Bohaterowie uwielbiani przez wszystkie pokolenia ożywają i przenoszą czytelników w swój zabawny świat stworzony przez dwóch niezwykłych

JuliaPrimrose | 2014-09-20

Dostałam od rodziców dużą czerwoną teczkę z napisem "Mikołajek" w środku były trzy tomy przygód Mikołajka, oraz dodatek w postaci rozkładanej książki. Zachwycałam się nią i lubię oglądać do dziś. ^^

PandaBear | 2011-02-06

Urocze :)

Zielona | 2015-09-08

Pamiętam jak dostałam ją od rodziców. Od razu mi się spodobała, spędziłam ogrom czasu bawiąc się w niej różnymi figurkami. Oczywiście prawie natychmiast została zniszczona :). Szkoda tylko, że tak mało tekstu w niej było. Mimo wszystko dla "początkującego" czytelnika polecam :).

Urszula | 2013-04-08

Jest tam tylko kilka zdań, ale i tak liczy się jako przeczytana książka :) Dopełnia moją "Mikołajkową' kolekcję:)

Legs | 2010-10-15
Przeczytana: 14 października 2010

Obrazki - świetne! Teksty pod nimi - jakieś słabe.. Ktoś je wybrał chyba ot tak, żeby samych obrazków nie było..

Neb | 2013-05-04

Dostałem od narzeczonej :) Mimo, że jestem już starym dziadem - zatrybiło :)

sztokusia | 2014-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2014

Bardzo humorystyczna fajna książka dla dzieci :-) serdecznie polecam ! :)

Joanna Golan | 2011-05-24

Rewelacyjny gadżet :)