Przedłuż życie swemu psu

Wydawnictwo: Galaktyka
83-89896-54-0
flora i fauna
mozartiwieloryb

Autor nie tylko pokazuje nam, jak postępować z naszym przyjacielem- staruszkiem, ale także profesjonalnie, a jednocześnie przystępnie, tłumaczy zjawiska związane z samym procesem starzenia się psa. Czytelnik dowie się, kiedy jego pies wejdzie w „czwarty wiek” i co należy robić, aby starość nie była dla psa smutnym wyrokiem. Dzięki tej książce nauczymy się nie tylko odpowiednio wcześnie zauważać objawy chorobowe, ale także podejmować działania profilaktyczne. Szczególnie polecam rozdziały dotyczące żywienia psów, przypominając, że bardzo wiele psich dolegliwości to choroby tła żywieniowego. fragment recenzji Doroty Sumińskiej

kerio84 | 2013-12-11

Książka dosyć weterynaryjna, z opisami chorób i sposobami ich leczenia. Zwykły opiekun psa raczej nie czyta jej od deski do deski.

Joanna | 2013-07-17
shiverse | 2012-08-28