Poletko Pana P.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria
Palikot, blog, polityka, publicystyka

700 tysięcy czytelników, ponad 10 tysięcy komentarzy, 252 dni obecności w sieci i prawie 300 codziennych wpisów, wielu stałych fanów i po wielokroć więcej barbarzyńskich przeciwników, gotowych na wszystko, byleby tylko zrealizować swój polityczny cel: zniszczyć Palikota. Tak było. Taki jest, mówiąc językiem biznesu, bilans moich dokonań w roli komentatora polskiej rzeczywistości /Janusz Palikot/

natalia1991 | 2012-11-12
Przeczytana: 2011 rok

Z tym panem można się zgadzać albo i nie. Z pewnością stosunek do autora będzie odgrywał główną rolę w odbieraniu tej pozycji. Książka napisana w formie dziennika pokazująca jego zwyczajne proste życie. Opisuje swoje relacja rodzinne, wyjazdy i podróże, spędzane święta. Bardzo fajnie opisuję męskim okiem swoje przeżycia z pozostania w domu sam na sam ze swoim malutkim synkiem. Czytało się dość przyjemnie aczkolwiek natrafiając na trudniejszy temat poruszany w rozdziale musiałam sama dla siebie przerwać, dać sobie czas na pomyślenie i wrócić do niej następnego dnia. Okładkę uważam za nie do końca trafioną, ostrzygłabym i uczesała p. Janusza.

Wioletta Psiuk | 2014-07-21

Wpisy tego Pana czyta się z dużym zainteresowaniem. Osobiście polecam !

wositelec | 2016-07-02
k8k | 2014-10-12