Tradycyjny stół świąteczny

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-879-0
Tradycyjny, stół, świąteczny
dona

Karp smażony w chrupiącej panierce, pierogi z grzybami, barszcz i strucla z makiem to z niewielkimi zmianami tradycyjne dania wigilijnej kolacji. W ten jeden wieczór nikt nie stara się olśnić gości nowymi smakami, lecz przeciwnie, pragnie powtórzyć obowiązujące menu. Dania świąteczne pozwalają już na nieco więcej inwencji, i panie domu z dumą stawiają na stole nowe, popisowe dania. W najnowszej książeczce czytelnicy znajdą przydatne na ten szczególny, bo świąteczny okres przepisy kulinarne od postnej wigilijnej wieczerzy do sylwestrowych szaleństw. Będą tu smakowite wypieki, potrawy z ryb i dania mięsne.

Barbara | 2010-09-16
Na półkach: Przeczytane, 000 - Posiadam