Dowód rzeczowy

Wydawnictwo: Da Capo
E.B.E.
8371571984
Archiwum X, Ufo, Mulder, Scully

Na podstawie serialu telewizyjnego "Z Archiwum X".

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

danielbk | 2013-12-21

Bardzo dobra cała seria, zarówno książki jak i serial. Polecam.

Sven | 2010-10-29
Przeczytana: 1998 rok

Macie czasem takie książki, które z niezrozumiałego dzisiaj powodu kiedyś uważaliście za arcydzieło na skalę światową? A potem pewnego dnia, spojrzeliście na nie i spytaliście samych siebie: "Czy ja oszalałem/am? To przecież kompletna beznadzieja..." No to ja tak mam z serią Archiwum X. W mojej młodości i głupocie uwielbiałem zarówno serial jak i serię książek. Teraz, o ile serial nadal zachował dla mnie pewien urok (mniejszy, ale zawsze) o tyle książki wydane na jego podstawie spadły w mojej ocenie gdzieś na poziom książek ze świata Starcraft (czyli tłumacząc dla tych, których tamte tortury ominęły - na poziom dna).

cykuta | 2010-09-22
Przeczytana: 22 września 2010

Użycie określenia "książka" w stosunku do tej broszury jest subtelną przesadą, niemniej jednak miło było przypomnieć sobie choć na chwilę latające spodki, rządowe spiski i starych dobrych agentów-antagonistów, których losy fascynowały mnie w dzieciństwie. Styl autora niestety jest trochę kanciasty, ale to prawdopodobnie wina pisania ksiązki na podstawie filmu. Podsumowując; bardzo ciekawy powrót do przeszłości. ;)

natik159 | 2016-04-19
Na półkach: Z biblioteki, 2016, Przeczytane