Słoń, którego nie ma

Cykl: Z Archiwum X (tom 3) | Seria: Seria zielona
Wydawnictwo: Da Capo
Tiger, tiger!
Zjawisko

Czuł, jak ciąży mu w dłoni kolba trzymanego w pogotowiu pistoletu. Z każdą sekundą broń wydawała mu się cięższa. Nigdy się nie wahał, kiedy był zmuszony użyć jej przeciwko przestępcy. Ale mierzyć z niej w niewinne stworzenie - to było zupełnie co innego. Sytuacja wydawała się dość klarowna. Zabij albo sam zginiesz. Gdyby wybór był tak prosty, pomyślał zdesperowany Mulder. Sophia ryknęła raz,...

Sytuacja wydawała się dość klarowna.
Zabij albo sam zginiesz.
Gdyby wybór był tak prosty, pomyślał zdesperowany Mulder.
Sophia ryknęła raz, potem drugi.
Potem jeszcze raz.
A potem się na niego rzuciła.

źródło opisu: Wydawnictwo Da Capo, 1997

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

PABLOPAN | 2012-12-31

Kolejne świetne tłumaczenie: książka pod tytułem "Tiger, Tiger!" po polsku nosi tytuł "Słoń, którego nie ma" :) Książka jak większość z tej serii, przewidywalna, ale przyjemna.

Ireth | 2016-08-23

Dokładne przepisanie odcinka serialu na kartki książki. Z efektem takim, że lepiej obejrzeć odcinek serialu.

Natalia G | 2016-10-24
Przeczytana: 21 października 2016