Queen - dzieła zebrane

Queen - Complete Works,
978-83-87598-37-2
Queen
Iga

"Moje utwory są jak jednorazowe żyletki. Przeznaczone do zabawy, do natychmiastowej konsumpcji. Słuchasz ich, podobają ci się, potem odrzucasz je i sięgasz po następne. Taki pop jednorazowego użytku''. Freddie Mercury

Znakomity przewodnik po karierze zespołu Queen.
Książka zarówno dla kolekcjonerów jak i dla początkujących fanów

Wojciech Detko | 2015-11-20

Bardzo dobra książka napisana przez fana zespołu. Opisuje on wszelkie wydane utwory zespołu, odrzuty oraz "utwory legendy". Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych książek wydanych o zespole. Nie obyło się bez chochlików i paru błędów (Tavaszi Szel Vizet Araszt nie jest hymnem Węgier). Nie zmienia to jednak faktu, że książka jest godna polecenia jako żelazna pozycja w biblioteczce każdego fana Queen. Polecam!

Sofia | 2012-07-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Muzyka

Ta książka jest jak biblia dla każdego fana. Jest w niej wszystko: opisy utworów, albumów, kulisy ich powstawania. Nie jest to żadna biografia, nie ma tu wiele o życiu prywatnym członków zespołu.Jest mnóstwo informacji na temat ich muzyki, co jest dla mnie najważniejsze.

| 2012-02-20

Ta książka to niesamowita podróż po karierze jednego z najlepszych zespołów świata. Ja jako wielka fanka Queen jestem nią zachwycona :) "Queen.Dzieła zebrane" zawiera m.in. szczegółowy opis albumów, piosenek i coverów wykonywanych na koncertach, opis działalności członków zespołu przed powstaniem Queen jak i po śmierci Mercurego, projekty solowe i występy gościnne oraz wiele różnych ciekawych rzeczy.
Myślę, że każdemu fanowi książka przypadnie do gustu i znajdzie w niej interesujące dla siebie informacje na temat Queen. Polecam:)

Luczisuawa | 2015-12-04

Encyklopedia wiedzy o utworach, płytach i koncertach Queen. Z wyglądu jak i z treści jest to naprawdę encyklopedia, więc zawiodą się ci, którzy chcieli poczytać o plotkach, życiu grupy i legendarnych imprezach.
Polecam, ale tylko oddanym Fanom grupy Queen. Początkujący mogą się zniechęcić ;)

mumin_king | 2013-09-14

Kompedium wiedzy o Queen, po prostu.

NewerMajnd | 2014-12-09
Przeczytana: 16 lutego 2015

Nie lubię tego gościa

Martyna | 2016-11-11
Piotr | 2016-10-23
Jutciak | 2016-10-14
jan_marian | 2016-02-28
Na półkach: Przeczytane, Ha, mam! :)