Według The Rolling Stones

Tłumaczenie: Piotr Kaczorowski
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
According to The Rolling Stones
Klaudia

Ponad 40 lat historii w poczwórnym wywiadzie-rzece z muzykami najsłynniejszego i najdłużej istniejącego rockowego zespołu na świecie, przeprowadzonym specjalnie do tej książki. Dodatkowo kilkanaście esejów napisanych przez związanych z The Rolling Stones animatorów życia muzycznego i przemysłu fonograficznego. Zwierzenia, anegdoty, nieznane fakty. Ponad 150 unikatowych fotografii. Kalendarium wydarzeń i dyskografia.

Dora Loewenstein jest córką księcia Ruperta Loewensteina, menedżera finansowego Stonesów; była niemal przez całe życie członkiem „rodziny Stonesów". Z powodzeniem prowadzi firmę Dora Loewenstein Associates, która organizuje wiele różnorodnych przedsięwzięć, od prywatnych do ogólnoświatowych.
Philip Dodd jest pisarzem i wydawcą specjalizującym się w muzyce i kulturze popularnej. Wspólnie z Dorą Loewenstein stworzył i zestawił „The Rolling Stones: A Life on the Road". Opublikował i zredagował książki o U2 i Nicku Masonie z Pink Floyd, jest również autorem „The Book of Rock".

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Commediadellarte | 2012-09-20

Gratka dla wszystkich fanów - wywiad jest pełen ciekawostek z życia zespołu na trasie, historii powstawania utworów, życia osobistego Stonesów (i nie tylko). Ponadto, pełno w nim zdjęć - część z nich na pewno fani widzieli nie raz i nie dwa, ale są także i takie, których na pewno nigdzie nam nie "wyskoczą" poprzez googlowanie Internetu. Można czytać wielokrotnie, a i tak za każdym razem znaleźć coś, co znowu nas rozśmieszy albo przywoła wspomnienia...

pity | 2015-08-13
Mandrax | 2015-07-21