Korona Ognia

Wydawnictwo: ISA
Crown of fire
forgotten realms, fantasy
Oceansoul

Shandril nigdy nie pożądała legendarnej mocy magicznego ognia. Pragnęła jedynie zakosztować przygody. Na swoje nieszczęście zasmakowała i jednego i drugiego. Teraz musi uciekać. Diabelski Zhentarim, złowieszczy Kult Smoka, zdeprawowani czarownicy i przerażające stwory zwane beholderami uczynią wszystko - ze zniszczeniem Krain włącznie - żeby zapanować nad magicznym ogniem. Słynny mag...

Na swoje nieszczęście zasmakowała i jednego i drugiego.

Słynny mag Elminster, harfiarze i rycerze Myth Drannor muszą dopilnować, by Shandril nauczyła się wykorzystywać swój talent w służbie Dobra. Jeśli zejdzie na złą drogę, nie zawahają się jej zniszczyć.

źródło opisu: ISA, 1998

GeeN | 2016-10-12