Magiczny Ogień

Cykl: Dylogia Shandril (tom 1) | Seria: Forgotten Realms
Wydawnictwo: ISA
Spellfire
forgotten realms, fantasy

Słowa przynoszące na myśl magię i smoki. Niewyobrażalną energię. Magiczną energię, ktorej prosta pomoc kuchenna nie jest w stanie kontrolować. Shandril z Highmoon, osierocona dziewczynka jest znudzona. Rozwiązanie: uciec w poszukiwaniu przygody. Shandril jeszcze nie wie, że jej nieprzemyślana decyzja zaprowadzi ją do groty najbardziej przerażającego stwora w Krainach... Jedyna magia na...

Słowa przynoszące na myśl magię i smoki. Niewyobrażalną energię.

Magiczną energię, ktorej prosta pomoc kuchenna nie jest w stanie kontrolować.

Shandril jeszcze nie wie, że jej nieprzemyślana decyzja zaprowadzi ją do groty najbardziej przerażającego stwora w Krainach... Jedyna magia na tyle silna by pokonać niewypowiedziane zło otaczające drakolicza musi - dzięki Wielkiemu Magowi Elminsterowi - być ukierunkowana przez jej ciało... Cały ciężar ratowania Krain spadnie na jej szczupłe ramiona.

Shandril z Highmoon z pewnością znajdzie przygodę... i miłość, i śmierć, i przerażenie.

źródło opisu: ISA, 1998

Elżbieta | 2013-10-03
Przeczytana: 2009 rok

Dla zabicia czasu, owszem, ale jeśli oczekujemy jakiejś wartkiej akcji to chyba się przeliczymy, a przynajmniej w moim odczuciu. Tak naprawdę w książce jest wszystko i nic, dzieje się sporo, ale w gruncie rzeczy nic z tego nie wynika. Przeczytałam raz, drugi raz na pewno tego nie zrobię.

GeeN | 2016-10-12
Na półkach: Fantastyka, Przeczytane