Powrót krabów

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Phantom Press - Horror". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
The Origin of the Crabs
Kraby
horror
Philip

Antoniuss | 2016-06-16
Przeczytana: sierpień 2010

Radosny bezsens klasy C, jak nie niżej. Spokojne, senne brytyjskie miasteczko staje się nagle ofiarą ataku gigantycznej armii zmutowanych, absolutnie nieśmiertelnych krabów. Krwiożercza, nieznająca litości armia wychodzi z mórz, rzek i jezior siejąc śmierć i zniszczenie. Jej celem padają nie tylko ludzie, ale i domowy inwentarz, a nawet wszystkie wytwory ludzkiej działalności. Oczywiście, ich cel i geneza nie zostają przedstawione. Jako mały spoiler powiem, że żeby poznać odpowiedź na te zagadki, trzeba przebić się jeszcze przez dwa tomy. Brr... nie jestem w stanie sobie teraz wyobrazić, jak bardzo się nudziłem, że zdecydowałem się na przeczytanie czegoś takiego. Może to była zwykła masochistyczna ciekawość?
Jeżeli chodzi o kwestie techniczne, to wyglądają jeszcze gorzej niż fabuła. Próba przedstawienia grozy bohaterów (którzy zostają tak słabo zarysowani i tak szybko giną, że w sumie głównym bohaterem książki są tytułowe kraby) jest tak nieporadna, że prawie bawi. Co gorsza,...

Hekate | 2012-04-27

'idą kraby...KLIK_KLIK' o_O
żenada...
dobrze że książka jest krótka bo to godzina czy tam 2 zmarnowanego czasu

BroVar | 2015-03-18
Przeczytana: 18 marca 2015

W porównaniu do poprzednich są w końcu jakieś różnice w schemacie, kraby atakują nie tylko z morza, mniej seksu, fabuła do pewnego momentu nawet trzymała się fajnie kupy ale za to sam finał strasznie kiepsko przedstawiony.

szybki_78 | 2011-08-09

W mojej opinii nic strasznego... Szczerze mówiąc czyta się nieźle, ale nie niest to jakaś przerażająca historia.

Pinokio1983 | 2016-05-04
Przeczytana: 03 maja 2016

Kraby (kontr)atakują! Siedzą w jeziorach, buszują w hotelach, stołują się na łąkach! Klik - klik - klik!

Nuriel | 2011-07-27

Wielgachne kraby mordują niczego się nie spodziewających ludzi. Sensu jest w tym tyle, że ta krótka książeczka jest nim pokryta cieniutką warstwą. Czytać w ostateczności (np. długie posiedzenie w WC).

Damian | 2016-11-14
Przeczytana: 13 listopada 2016